vivo X100, UEFA EURO 2024'ün resmi telefonu olarak hizmet verecek

vivo’nun en yeni ve en üst düzey akıllı telefon serisi X100’ün de aralarında bulunduğu güçlü akıllı telefonları, UEFA EURO 2024TM’ün resmi akıllı telefonları olarak hizmet verecek.

vivo X100, UEFA EURO 2024'ün resmi telefonu olarak hizmet verecek
vivo X100, UEFA EURO 2024'ün resmi telefonu olarak hizmet verecek
GİRİŞ 04.12.2023 13:39 GÜNCELLEME 04.12.2023 13:39

Futbola ve UEFA’ya yıllardır destek veren vivo, 14 Haziran - 14 Temmuz 2024 tarihleri arasında Almanya'da düzenlenecek olan UEFA EURO 2024TM’ün Resmi Ortağı olarak organizasyon öncesi hazırlık çalışmalarını hızlandırdı. Ürünleri ve organizatörlerle yakın iş birliği ile futbolseverler için unutulmaz bir organizasyon düzenlenmesine yardımcı olmaya hazırlanan vivo, 2 Aralık'ta Almanya'nın Hamburg kentinde düzenlenen UEFA EURO 2024TM Final Çekilişi’nin heyecanına tanıklık etmek için dünya çapındaki futbol hayranlarıyla bir araya geldi. Şirket, etkinlik için en yeni akıllı telefon görüntüleme teknolojisinden yararlandı. UEFA EURO 2024TM boyunca takımlar kıyasıya rekabeti sahaya taşırken vivo, maçın her harika anını kaydetmeye ve dünya çapındaki futbol tutkunları ile paylaşmaya devam edecek.

vivo ve UEFA temsilcileri, Kasım ayında da vivo’nun Çin'in Dongguan kentindeki genel merkezinde bir araya gelerek UEFA EURO 2024TM öncesinde iş birliği planlarını değerlendirdi. Bu toplantıda UEFA Sponsorluk ve Lisanslama Başkanı Guillaume Sabran'a ve UEFA Kıdemli Sponsorluk Müdürü Sebastian Klotz'a şirketin en yeni amiral gemisi X serisinin üyesi ve UEFA EURO 2024TM'ün resmi akıllı telefonu X100 Pro’yu sunan vivo Genel Müdür Yardımcısı Hu Baishan, “Dünyanın en prestijli spor etkinliklerinden biri olan UEFA EURO 2024TM için UEFA ile iş birliği yapmaktan, bu organizasyonun bir parçası olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. vivo’nun şirket vizyonu, teknolojik yenilikçiliği ve mükemmelliğe olan bağlılığı UEFA EURO 2024TM ruhuyla son derece örtüşüyor. UEFA ile bu turnuvada da yakın çalışarak futbol taraftarlarına unutulmaz anlar yaşatmayı ve lider akıllı telefon görüntüleme teknolojimizi dünya çapında bir izleyici kitlesine sergilemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi. 

UEFA EURO 2024TM, dünya çapında varlığını genişletme ve daha fazla pazarda tüketicilere ulaşma kararlılığındaki vivo’ya yeni nesil teknolojilerini sergileme ve dünya çapındaki hayranlarıyla bağlantı kurma fırsatı verecek. Geçtiğimiz haftalarda Çin’de lansmanı yapılan, X100 ve X100 Pro’dan oluşan güçlü X100 Serisi, kullanıcıların oyunun aksiyon dolu her anını büyüleyici kalitede yakalamasına ve paylaşmasına olanak tanıyan son teknoloji görüntüleme özellikleriyle UEFA EURO 2024TM'te uluslararası pazarda adını duyuracak. 

vivo’nun gelişmiş görüntüleme teknolojileri, kullanıcıların heyecan verici her futbol anını zahmetsizce çarpıcı netlik ve ayrıntılarla yakalamasına ve oyun deneyimlerini akıllı telefonları aracılığıyla paylaşmalarına olanak tanıyor. Şirketin amiral gemisi X Serisi’nin fotoğrafçılık odaklı en yeni ailesi X100; görüntüleme, performans, pil ve tasarım alanında heyecan verici, çok yönlü iyileştirmeler getiriyor. Hem kendi bünyesinde hayata geçirdiği çığır açan yenilikler hem de önde gelen optik ve optoelektronik şirketi ZEISS iş birliği sayesinde vivo X Serisi’ne profesyonel düzeyde yeni fotoğrafçılık yetenekleri ekledi. Hem profesyonel içerik oluşturmak isteyenler hem de günlük kullanım için üstün performans sunmak üzere tasarlanan X Serisi, bu yeni yetenekleriyle akıllı telefon kameralarından en iyisini talep eden tüketicilerin tercihi haline geldi. 

Fuat Öner Haber7.com - Sorumlu Müdür/Yayın Koordinatörü
Haber 7 - Fuat Öner

Editör Hakkında

1989 İstanbul doğumlu olan Fuat Öner, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi İnternet Gazeteciliği-Yayıncılığı bölümünden ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Eğitimine Marmara Üniversitesi Sosyal Medya Yönetimi Yüksek Lisans bölümünde devam etmektedir. Medya sektörüne 2008 yılında adım atan Öner, Star TV ve Habertürk gazetelerinde çeşitli görevler üstlenmiştir. 2012 yılında Kanal7 Medya Grubu'na haber editörü katılan Öner, Haber7.com'da ‘Yayın Koordinatörü' olarak görevine devam etmektedir. Ayrıca, evli ve bir çocuk babasıdır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Çekya'da yıkıldık! Galatasaray, Avrupa'ya veda etti!
Dacia Spring tamamen yenilendi! Türkiye'nin en ucuz otomobili olabilir