Nevşin Mengü, artık ekranlarda olmayacak!

CNN Türk ekranlarında yayınlanan haber bültenini sunan Nevşin Mengü, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Trump'la görüşmesini "girdisi çıktısı 23 dakika sürdü" olarak anlatmasının ardından kanal yönetimi Mengü'yü yayından çekti

GİRİŞ 22.05.2017 12:06 GÜNCELLEME 22.05.2017 12:09
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Amerika Birleşik Devletlerin Başkanı Donald Trump dün Beyaz Saray'da bir araya geldi. 

CNN Türk ekranlarında Trump - Erdoğan görüşmesi yorumlanırken, muhalif kimliğiyle tanınan Nevşin Mengü, görüşmenin kısa sürüşünü "Girdisi çıktısı, oturdusu kalktısı toplam 23 dakika sürdü. Erdoğan, Trump'ı Türkiye'ye davet etti, Trump ise arkasını dönüp gitti." diye küçümsemişti.

YAYINA ÇIKMAYACAK

CNN Türk bu ifadeleri nedeniyle önemli ekran yüzlerinden biri olan Nevşin Mengü'yü yayından çekme kararı aldı. Kendine ekranda yer bulamayan Nevşin Mengü'nün kanaldaki işine hangi pozisyonda devam edeceği ise henüz netleşmedi.

Nevşin Mengü Kimdir? Nevşin Mengü Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

Nevşin Mengü’nün babası politikacı Şahin Mengü’dür. Usta sunucu gazeteci Nevşin Mengü 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlköğretimini Ankara'da, Ortaöğretimini Ted Ankara Koleji’nde, Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü’nde ve Yüksek Lisan eğitimini ise Galatasaray Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2005 senesinde Kanaltürk Televizyon kanalında tv hayatına adım atan Nevşin Mengü yine bu kanalda ilk olarak Kadınlar Kulübü programının sunuculuğunu gerçekleştirmiştir. Nevşin Mengü baba tarafından aslen Kastamonu İnebolu’ludur.

 

YORUMLAR 1
  • kütahyalı 3 yıl önce Şikayet Et
    ana haberi terbiyesizliği hadsizliği hepsi bi kaç sene sürdü...
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Türkiye'de gün gün koronavirüs tablosu vaka ve ölüm sayıları! Son durum
Sumudica: 2 bin TL kazanan malzemecilerden utanın!