Çukur 7.bölüm fragmanı! Vartolu'nun planı...

Çukur son bölümüyle yine nefes kesti. Show TV'nin sevilen dizisi Çukur 7.bölüm ilk sahnesi merakları daha da artırdı. Peki, Çukur 6.bölümün ardından, merakla beklenen Çukur 7.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 7.bölüm fragmanı! Vartolu'nun planı...
Çukur 7.bölüm fragmanı! Vartolu'nun planı...
GİRİŞ 04.12.2017 17:15 GÜNCELLEME 04.12.2017 17:15

Show TV ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Çukur son bölümde; büyük çekişmelerin yaşandığı Çukur'da kazan kaynamaya başlar. İsa'nın ölümü Yamaç'ın şüphelerini artırırken, Emmi ve Paşa onun için baş şüpheli olacaktır. Diğer bir yandan Sena için Çukur hiç beklenmedik çıkmazların adresi olacaktır. Çukur son bölüme damga vuran olay ise, Vartolu'nun adamı olan Celasun ile Yamaç'ın karşı karşıya gelmesi olur. Çukur 6.bölümün ardından, Çukur 7.bölüm fragmanı ise merakla bekleniyor. 

Çukur 7.bölüm fragmanı 

Çukur 7.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz ve Ercan Kesal'ın rol aldığı Çukur 7.bölüm 4 Aralık Pazartesi saat 20.00'de Show TV ekranlarında olacak.

Çukur 6.bölüm izlemek için tıkla!

Çukur son bölümde neler oldu?

Çukur’un 6. Bölümünde tansiyon giderek yükselir. İsa’nın ölümünün ardından Yamaç’ın şüpheleri daha da artmıştır. Silah sevkiyatına yapılan baskın Yamaç’ın amca bildiği Emmi ve Paşa’yı baş şüpheliler haline getirir. Fokurdayan bir kazana dönüşen Çukur mahallesinde dengeler sonsuza kadar değişecektir. Kendini bir anda bambaşka bir dünyanın içinde bulan Sena, Yamaç’ın ilk defa hiç bilmediği yönüyle karşılaşır ve hayatının en büyük şaşkınlığını yaşar. Vartolu ile Selim arasındaki anlaşmanın seyri değişirken, kardeşlerinin aç olduğunu öğrenen Celasun, Koçovalılara ait bir silah deposunu soymaya karar verir. Bu hamlesi onu, Yamaç ile karşı karşıya getirecektir. Çukur’da sözü geçen biri olmak için harekete geçen Vartolu, aynı zamanda Yamaç’ı öfkelendirecek bir sürprizin de hazırlıklarına girişir.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Yunan medyasında SİHA korkusu: 'Geri adım atarsak Türkiye...'
Türkiye'de gün gün koronavirüs tablosu vaka ve ölüm sayıları! Son durum