Diriliş Ertuğrul 107.bölüm son bölümü izle!

Yeni bölümü merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 107.bölüm özeti yayınlandı. Peki bu bölümde Ares kurtuldu mu? İzleyenleri ekranlara kilitleyen olan Diriliş Ertuğrul yeni bölümü özeti ve detayları haberimizde...

Diriliş Ertuğrul 107.bölüm son bölümü izle!
Diriliş Ertuğrul 107.bölüm son bölümü izle!
GİRİŞ 26.02.2018 09:10 GÜNCELLEME 26.02.2018 09:47
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

TRT 1'in heyecanla beklenen dizisi Diriliş Ertuğrul 107.bölüm özeti yayınlandı. Her bölümü farklı bir olaya sahne olan Diriliş Ertuğrul son bölümü yine nefes kesti. Peki bu hafta Diriliş'te neler oldu? Karacahisar Kalesi tekfuru Ares kurtuldu mu? Ertuğrul Bey, Ares serbest mi bıraktı? "O gün geldiğinde gayri dilde söz yürekte sabır bitmiş olacaktır. İndi sözünde durma zamanıdır diyen" Ertuğrul bey herkesi şaşırtan kararını veriyor. İşte Diriliş Ertuğrul 107.bölüm özeti ve TRT 1 izleme sayfası

Diriliş Ertuğrul 108.bölüm fragmanı! Ertuğrul bey tutuklanıyor...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 107.BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

 

Ertuğrul, saraya Halime ile birlikte gelmiş, Ares’i getirdiğini kimseye belli etmemişti. Ares’in Emir Saadeddin’le yaptığı işbirliğini sultanın huzurunda itiraf ettirmek isteyen Ertuğrul, huzura çıktığında Ares’i getirtmiş, başta Emir Saadeddin olmak üzere herkes neye uğradığını şaşırmıştı. Emir Saadeddin’le yaptığı işbirliğini sultanın huzurunda bir bir anlatan Ares, Ertuğrul’un bütün iddialarını doğrulamıştı.


Sultan, Ares’in itiraflarından sonra ne yapacak? Emir Saadeddin’e ne ceza verecek? Sultan, Emir Saadeddin’i idam edecek mi? Yoksa Emir Saadeddin kurtulmanın bir yolunu bulabilecek mi?

Ertuğrul’un bundan sonraki hamleleri ne olacak? Sultanın hatunu Mahperi ve Atabeği Altunaba, yaşananlar karşısında Ertuğrul’a ne yapacak? Ertuğrul, saray oyunlarını bertaraf edebilecek mi? Mahperi ve Altunaba’nın taht oyunlarına karşı nasıl mücadele edecek?

Turgut, Ertuğrul’un buyruğuna ve Bamsı’nın ısrarlarına rağmen Çavdar Obası’nı Kayı Obası’na uzak bir yere kurmuştu. Bunu Marya aracılığıyla öğrenen Titan ve Angelos ise iki oba arasındaki yola baskın vermiş, Aslıhan ve Hafsa’yı ele geçirmişlerdi. Haberi duyduktan sonra çılgına dönen Bamsı, Turgut’u suçlamış, ikili arasındaki gerilim artmıştı. Bamsı ve Turgut, Aslıhan ile Hafsa’yı kurtarabilecek mi? Hamile olan Hafsa’ya ne olacak? Bebeğini kaybedecek mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 107.BÖLÜM İZLEME SAYFASI İÇİN TIKLA

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 107.BÖLÜM 2. FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 107.BÖLÜM 1. FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç paylaştığı sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 107.bölümü 21 Şubat çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

YORUMLAR 3
 • abdullah 3 yıl önce Şikayet Et
  erkekler sözünde durur diğerleri kıvırır
  Cevapla
 • Mecid 3 yıl önce Şikayet Et
  Gayet soyledigi gibi
  Cevapla
 • Ali 3 yıl önce Şikayet Et
  Şaşırtan karar değil ki. adam söyledi en başında.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Meteorolojiden 5 il için son dakika uyarısı: Sel, heyelan, dolu...
Medyascope'u fonlayan vakfın başkanı TSK'nın gizli bilgilerini istemiş!