Ramazan coşkusu Kanal 7'de yaşanacak

Ramazan sevinci ve coşkusu Kanal 7 ekranlarında yaşanıyor. Ekranların sevilen ismi Mustafa Karataş’ın sunduğu İftar Saati iftar sofralarına konuk oluyor. Muhsin Bay’ın sunumu Mustafa Karataş’ın yorumuyla Sahur Vakti ise oruç tutmaya hazırlananların heyecanına ortak oluyor.

Ramazan coşkusu Kanal 7'de yaşanacak
Ramazan coşkusu Kanal 7'de yaşanacak
GİRİŞ 23.04.2020 15:07 GÜNCELLEME 23.04.2020 15:07

Kanal 7, Ramazan’a özel programlarıyla rahmet ayının güzelliklerini izleyenlerle paylaşacak.

 

 

Ramazan ayının iftar coşkusu, oruç sevinci Kanal 7 ekranlarına taşınıyor. Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetleriyle hayat bulacak olan İftar Saati, Ramazan ayı boyunca izleyicilerinin iftar heyecanına eşlik edecek. Programda Kur’an-ı Kerim tilaveti, dini sohbetlerle Ramazan ayının manevi atmosferini izleyenlerle buluşturulacak. İzleyicilerin akıllarına takılan soruların da yanıtlayacağı İftar Saati her gün 18:45’te Kanal 7 ekranlarında olacak.

Kanal 7’nin sahur programı ise Muhsin Bay’ın sunumu, Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle canlı yayınla ekrana gelecek. İslam tarihinden kesitler, Ramazan ayının güzellikleri, Kur’an-ı Kerim tilavetleri, Ramazan boyunca her gün 01:30 da izleyiciye aktarılacak.

 

 

RAMAZAN’A ÖZEL FİLMLER

İslamiyet’i anlatan birbirinden özel Ramazan maneviyatına uygun filmler Kanal 7 ile izleyici karşısına çıkacak.  İslam büyüklerinin yaşadıkları, gerçek hayat öyküleri Kanal 7 Ramazan ekranında izleyicilerle buluşacak. Ramazan ayı boyunca kalpleri ısıtan TV filmleri ve yabancı sinemalar Kanal 7 ekranlarında olacak.

GÖRKEMLİ DİZİ ‘‘HZ. YUSUF’’ KANAL 7’DE

Türkiye’de ilk kez Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Ashab-ı Kehf dizisiyle tanınan İranlı yönetmen Ferecullah Silahşör’ün yıllar süren titiz bir çalışmayla ortaya koyduğu dev yapım Hz. Yusuf Ramazan boyunca Kanal 7 ekranlarında olacak.  Hazret-i Yusuf’un Kur’an-ı Kerim’de de geçen etkileyici ve dramatik hayat hikayesini anlatan dev prodüksiyon Yusuf’u özleyenler ve kuyudan çıkmak isteyenler için Ramazan ayı süresince hafta içi 23:40, hafta sonu ise 20:00’de Kanal 7’de ekranında olacak.

ETİKETLER
Kanal 7 Ramazan
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Bakan Akar açıkladı!  1458 terörist etkisiz hale getirildi
Sıfır araç alacaklar dikkat! Fiyatları 150 bin TL'nin altında