Zengin tabiatıyla Bolu'dan keyifli görüntüler

Özlem Tunca’nın sunumuyla Dünyayı Geziyorum her Pazar 15:20’de Kanal 7’de…

Zengin tabiatıyla Bolu'dan keyifli görüntüler
Zengin tabiatıyla Bolu'dan keyifli görüntüler
GİRİŞ 19.06.2020 15:54 GÜNCELLEME 19.06.2020 15:54

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum İstanbul ve çevresindeki şehirlerin önemli bölgelerini karavanla geziyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta tertemiz doğasıyla Bolu’dan evlere konuk olacak.

Dünyayı karış karış gezerek ilginç yaşam, benzersiz manzaraları ve geçmişten bugüne taşınan tarihi eserleri görme fırsatı sunan Dünyayı Geziyorum İstanbul ve çevre illerde yer alan önemli noktalardan izleyici karşısına çıkacak. Dünyayı Geziyorum ekibi bu hafta karavanlarıyla birlikte Bolu’yu gezdi. Özlem Tunca ilk olarak karavanda yaşamanın nasıl olduğunu merak edenler için püf noktaları verdi. Küçük alanlara sığmanın inceliklerini anlatan Özlem Tunca karavanın avantajlarına da değindi. Dünyayı Geziyorum ekibinin bir sonraki durağı Bolu’nun meşhur ilçesi Göynük oldu. Burada pazarı gezen Özlem Tunca, yöresel ürünleri incelerken pazar esnafıyla birlikte keyifli sohbetlere imza attı.

Dünyayı Geziyorum ekibi son olarak Fatih Sultan Mehmet’in hocası, Osmanlı Devleti’nin önde gelen alimlerinden Akşemsettin’in türbesini ziyaret etti. Bölge rehberinden Akşemseddin’in hayatına dair bilgi alan Özlem Tunca duyduklarından çok etkilendi.

Özlem Tunca’nın sunumuyla Dünyayı Geziyorum her Pazar 15:20’de Kanal 7’de…

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Bakan Soylu'dan HDP'lilere: Teröristlerin gözünü oyduk, siz de hesap vereceksiniz
Son dakika: 8 Aralık koronavirüs tablosu açıklandı!