Cenaze namazı nasıl kılınır?

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe 23:30, her Pazar ise 09:50’de Kanal 7’de…

Cenaze namazı nasıl kılınır?
Cenaze namazı nasıl kılınır?
GİRİŞ 07.10.2020 13:42 GÜNCELLEME 07.10.2020 13:42

İslamiyet’e dair merak edilen konular Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’nda ekranlardaki yerini alıyor. Prof. Dr. Mustafa Karataş bu hafta dünya hayatının son bulup ahiret hayatının başlangıcı olan ölüm üzerine merak edilenler ele alınacak.

Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı izleyicisiyle buluşuyor. Dini konularda akıllara takılan konular, Allah’ın Müslümanlara emirleri, Hz. Muhammed’in ümmetine verdiği tavsiyeler ve Kur’an-ı Kerim’de yer alan mesajlar Muhabbet Kapısı ile ekrana geliyor. Prof. Dr. Mustafa Karataş bu hafta ölüm ve ölüm anında yaşananlara dair akıllara takılan soruları ekrana taşıyacak. Karataş, ‘Ölüm anında neler yaşanır? Cenaze işlemleri sırasında nelere dikkat edilmelidir? Cenaze yıkama sırasında neler yapılmalıdır? Cenaze namazı nasıl kılınır?’ sorularına canlı yayında yanıt verecek.

Manevi hayatı şekillendiren konularda akıllara takılan sorular, İslam’da birlik ve beraberliğin önemi, aile hayatında dikkat edilmesi gereken noktalar, günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ele alınıyor.

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe 23:30, her Pazar ise 09:50’de Kanal 7’de…

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
16 şehri birbirine bağlayan Kömürhan Köprüsü sürücülere kolaylık sağlıyor!
Dolandırıcılar konuttaki artışı fırsata çevirdi