Regaip Kandili nasıl ihya edilmeli?

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe ve Pazar 09:45’te Kanal 7’de…

Regaip Kandili nasıl ihya edilmeli?
Regaip Kandili nasıl ihya edilmeli?
GİRİŞ 16.02.2021 16:26 GÜNCELLEME 16.02.2021 16:26

İslamiyet’e dair merak edilen konular, Kanal 7 Program Koordinatörü Nursel Tozkoparan ve Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’yla ekranlardaki yerini alıyor. Tozkoparan ve Karataş bu hafta mübarek üç ayların müjdecisi Regaip Kandili’ne dair bilinmesi gerekenleri ekrana taşıyacak.

 

Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Kanal 7 Program Koordinatörü Nursel Tozkoparan’ın sunduğu Muhabbet Kapısı dini konularda özen gerektiren konuları izleyicisine aktarmaya devam ediyor. Programda bu hafta Müslümanlar için büyük bir öneme sahip olan Regaip Kandili hakkında merak edilenler ele alınacak. Karataş ‘Regaip Kandili nasıl ihya edilir? Regaip Kandili’nin faziletleri nelerdir? Regaip gecesinde kılınan özel bir namaz veya dua var mıdır? Regaip gecesi Hz. Muhammed’in anne rahmine düştüğü doğru mudur? Kandil gecesi tebrikleşmek ve helalleşmek gerekir mi?’ sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

Manevi hayatı şekillendiren konularda akıllara takılan sorular, İslam’da birlik ve beraberliğin önemi, aile hayatında dikkat edilmesi gereken noktalar, günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Nursel Tozkoparan’ın soruları, Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ekrana taşınıyor.
 
Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe ve Pazar 09:45’te Kanal 7’de…

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Dünya Benzema'yı konuşuyor! Dudak uçuklatan maaşından vazgeçiyor
Erdoğan'dan CHP'li belediyelere içki tepkisi!