Mutlu bir evlilik için İslamiyet'in önerileri

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe ve Pazar 09:45’teKanal 7’de…

Mutlu bir evlilik için İslamiyet'in önerileri
Mutlu bir evlilik için İslamiyet'in önerileri
GİRİŞ 03.03.2021 11:58 GÜNCELLEME 03.03.2021 11:58

İslamiyet’e dair merak edilen konular, Kanal 7 Program Koordinatörü Nursel Tozkoparan ve Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’yla ekranlardaki yerini alıyor. Tozkoparan ve Karataş bu hafta mutlu bir evlilik için İslamiyet’in altın önerilerini ele alacak.

Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Kanal 7 Program Koordinatörü Nursel Tozkoparan’ın sunduğu Muhabbet Kapısı dini konularda özen gerektiren konuları izleyicisine aktarmaya devam ediyor. Programda bu hafta İslam’a göre mutlu bir evliliğin olmazsa olmazları üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek. Mustafa Karataş ‘Evlilikte aranacak kriterler nelerdir? Evlilikte nelerde denklik aranır, evliliğin ölçüsü nedir? Evlilik görüşmesinde hangi hususlara dikkat edilmelidir? Kadın hangi durumlarda kocasının sözünü dinlemeyebilir? Yuva yıkan sebepler nelerdir?’ sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

Manevi hayatı şekillendiren konularda akıllara takılan sorular, İslam’da birlik ve beraberliğin önemi, aile hayatında dikkat edilmesi gereken noktalar, günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Nursel Tozkoparan’ın soruları, Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ekrana taşınıyor.

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe ve Pazar 09:45’teKanal 7’de…

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Metin Gürcan istihbaratçıdan para aldığını biliyormuş! Şoke eden S-400 detayı
Rekor sonrası dolar ve altında son durum