Affın ve mağrifetin gecesi Berat Kandili Kanal 7'de karşılanıyor

Kayseri Orgeneral Hulusi Akar Camii’nden izleyiciye ulaşacak olan Berat Kandili Özel programı Cumartesi akşamı saat 22.00’de Kanal 7’de.

Affın ve mağrifetin gecesi Berat Kandili Kanal 7'de karşılanıyor
Affın ve mağrifetin gecesi Berat Kandili Kanal 7'de karşılanıyor
GİRİŞ 26.03.2021 09:58 GÜNCELLEME 26.03.2021 17:13
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Ramazan ayının müjdecisi, edilen duaların geri çevrilmediği Berat Kandili, çok özel bir programla Kanal 7’de karşılanıyor.  Affın ve mağfiretin bol olduğu gecenin nuru, Necmettin Nursaçan’ın duahanlığında Türkiye’nin önde gelen hafız ve mevlithanları ile Kayseri Orgeneral Hulusi Akar Camii’nden canlı yayınla ekrana taşınacak.

Yıl boyunca yapılan amellerin Allah katına ulaştığı, edilen tövbelerin kabul olduğu Berat Kandili tüm coşkusuyla Kanal 7’de ihya ediliyor. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın memleketi Kayseri’de yaptırdığı Orgeneral Hulusi Akar Camii’nden canlı olarak ekrana gelecek olan programda, Berat Kandili’nin Müslümanlar için önemi izleyiciye aktarılacak. Programda gecenin maneviyatını yükseltecek ibadetler ve dualar hakkında bilgi verilecek. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan, geceye özel dualarıyla ellerin semaya açılmasına vesile olacak.

Programda ayrıca Musa Çetin, Adem Karabey, Şahin Güven, Yasin Yüksel ve Mehmet Tanrıöver, Kur’an-ı Kerim tilavetleriyle gönüllerin pasını silecek. Allah’ın kullarına tövbe ederek günahlarından arınma fırsatı verdiği bu özel gece çok özel dualar ve zikirlerle nihayet bulacak.

Kayseri Orgeneral Hulusi Akar Camii’nden izleyiciye ulaşacak olan Berat Kandili Özel programı Cumartesi akşamı saat 21.30’da Kanal 7’de.

YORUMLAR 2
  • fahri 3 yıl önce Şikayet Et
    Tatlı dilli güler yüzlü Nursaçan hocamın ellerinden öperim.Allah hayırlı uzun ömürler versin.
    Cevapla
  • Ahmet 3 yıl önce Şikayet Et
    bende bende
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Hakan Fidan'ın ardından bir uyarı da Beyaz Saray'dan: 'Bölgesel savaşa dönebilir'
Bazı AK Partili isimler direniyor iddiası! Başıboş köpek yasası başka bahara kaldı