İslamiyet'te kıskançlığın yeri

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe ve Pazar 09:45’te Kanal 7’de…

İslamiyet'te kıskançlığın yeri
İslamiyet'te kıskançlığın yeri
GİRİŞ 07.04.2021 16:21 GÜNCELLEME 07.04.2021 16:21

İslamiyet’e dair merak edilen konular, Kanal 7 Program Koordinatörü Nursel Tozkoparan ve Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’yla ekrana geliyor. Tozkoparan ile Karataş bu hafta İslamiyet’te kıskançlığın yeri üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek.

Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Kanal 7 Program Koordinatörü Nursel Tozkoparan’ın sunduğu Muhabbet Kapısı dini konularda özen gerektiren konuları izleyicisine aktarmaya devam ediyor. Programda bu hafta kıskançlık ve haset duygularının İslamiyet’teki yeri hakkında merak edilenler ele alınacak. Mustafa Karataş ‘Kıskançlıktan dolayı yuva yıkanın cezası nedir? Ademoğlu’nun ilk işlediği günahın sebebi nedir? İslam önderi Hz. Muhammed’in kıskançlık için önerileri nelerdir? Allah kulunu kıskanır mı? Eşlerin birbirini kıskanmasının ölçüsü ne olmalıdır? ’Eşimi kıskanmam’ demek doğru mudur?’ sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

Manevi hayatı şekillendiren konularda akıllara takılan sorular, İslam’da birlik ve beraberliğin önemi, aile hayatında dikkat edilmesi gereken noktalar, günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Nursel Tozkoparan’ın soruları, Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ekrana taşınıyor.
 
Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe ve Pazar 09:45’te Kanal 7’de…

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Soylu'dan Kılıçdaroğlu'na cevap: Siyasi ahlakla bağdaşmaz
İHH gönüllüleri kaza yaptı: 4 kişi hayatını kaybetti