Şarkıların son hafızı Amir Ateş Dünden Bugüne'de

Dünden Bugüne’ye bu hafta yazdığı bestelerle Türk müziğine damga vuran Amir Ateş konuk oluyor.

Şarkıların son hafızı Amir Ateş Dünden Bugüne'de
Şarkıların son hafızı Amir Ateş Dünden Bugüne'de
GİRİŞ 07.05.2021 14:17 GÜNCELLEME 07.05.2021 14:17

Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçıların hayatının anlatıldığı Dünden Bugüne yeni bölümüyle ekrandaki yerini alıyor. Dünden Bugüne’ye bu hafta yazdığı bestelerle Türk müziğine damga vuran Amir Ateş konuk oluyor.   

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Eda Özdemir stüdyoda bu hafta geçtiğimiz sene 60. sanat yılını kutlayan ve Türk musikisine kazandırdığı önemli eserlerle adını duyuran ünlü hafız ve bestekar Amir Ateş’i ağırlayacak.

Yazdığı 2 bine yakın beste ile en çok bestesi bulunan bestekarlardan olan Amir Ateş 60 yıllık sanat hayatına ait bilinmeyenleri izleyicilerle paylaşacak. Besteleri dillere destan olan Ateş, çocukluk yıllarında yaşadığı zorluklardan ve pişmanlıklardan bahsedecek.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının dünyasını ekrana taşıyarak izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12.15’te Ülke TV’de.

ETİKETLER
eda özdemir
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Christian Eriksen fenalaştı, kalp masajı yapılıyor
Ayasofya Camii'nde yürekleri ısıtan görüntüler! Kıyamdaki babasının kucağından inmedi