Usta şair ve söz yazarı Aşkın Tuna Dünden Bugüne'de

Her hafta ses ve sinema sanatçılarının dünyasını ekrana taşıyarak izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12.15’te Ülke TV’de.

Usta şair ve söz yazarı Aşkın Tuna Dünden Bugüne'de
Usta şair ve söz yazarı Aşkın Tuna Dünden Bugüne'de
GİRİŞ 18.06.2021 13:14 GÜNCELLEME 18.06.2021 13:14

Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçıların hayatının anlatıldığı Dünden Bugüne yeni bölümüyle ekrandaki yerini alıyor. Dünden Bugüne’ye bu hafta şair, söz yazarı ve besteci olarak tanınan usta sanatçı Aşkın Tuna konuk oluyor. 

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Eda Özdemir’in stüdyo konuğu olan Aşkın Tuna sanat hayatının dününü ve bugününü anlatacak.

“Devlerin Aşkı, Gülü Susuz, Beraber Yürüdük” gibi akılda kalan onlarca şarkıya imza atan Aşkın Tuna, sanat hayatı boyunca kaleme aldığı 1500 eser hakkında bilgi verecek. Aşkın Tuna programda ayrıca şairliğe başlama hikayesini ve başarı öyküsünü izleyiciyle paylaşacak. 

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının dünyasını ekrana taşıyarak izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12.15’te Ülke TV’de.

ETİKETLER
eda özdemir
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Son dakika: Piyasaların merakla beklediği FED faiz kararını açıkladı
Türkiye'de gün gün koronavirüs tablosu vaka ve ölüm sayıları! Son durum