Usta sanatçı Selçuk Ural Dünden Bugüne'de

Her hafta ses ve sinema sanatçılarının dünyasını ekrana taşıyarak izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12.15’te Ülke TV’de.

Usta sanatçı Selçuk Ural Dünden Bugüne'de
Usta sanatçı Selçuk Ural Dünden Bugüne'de
GİRİŞ 03.09.2021 11:14 GÜNCELLEME 03.09.2021 11:14

Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçıların hayatının anlatıldığı Dünden Bugüne yeni bölümüyle ekrandaki yerini alıyor. Dünden Bugüne’ye bu hafta usta sanatçı Selçuk Ural konuk oluyor.   

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Eda Özdemir’in bu haftaki konuğu söylediği şarkılar ve oynadığı filmlerle tanınan Selçuk Ural olacak.

Genç yaşta şarkı söylemeye başladığını belirten Selçuk Ural, komşularına balkondan konser verdiğinden bahsedecek. İlk plağını 17 yaşında çıkardığını anlatan usta sanatçı, uzun süre sanatçılık yapmanın zorluklarını izleyicilerle paylaşacak.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının dünyasını ekrana taşıyarak izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12.15’te Ülke TV’de.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Otomobil markaları peş peşe kampanyalarını duyurdu
Kurbanlıklarda fiyatlar değişti