İslam'ı doğru yaşamak için çok özel bilgiler Muhabbet Kapısı ile Kanal 7'de

Ekranların sevilen ismi Mustafa Karataş ve Nursel Tozkoparan’ın sunduğu Muhabbet Kapısı, yeni yayın döneminde dini doğru bir şekilde yaşamak isteyenler için çok özel konularla her Perşembe 09:30’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak

İslam'ı doğru yaşamak için çok özel bilgiler Muhabbet Kapısı ile Kanal 7'de
İslam'ı doğru yaşamak için çok özel bilgiler Muhabbet Kapısı ile Kanal 7'de
GİRİŞ 07.09.2021 15:32 GÜNCELLEME 07.09.2021 15:32

İslamiyet’e dair merak edilen konular yeni yayın döneminde Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Nursel Tozkoparan’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’nda ekranlardaki yerini almaya geliyor. Hz. Muhammed’in Müslümanlara öğütleri, Kur’an-ı Kerim’den ayetler ve günlük hayatta karşılaşılan soruların yanıtları Muhabbet Kapısı ile izleyici karşısına çıkacak. Mustafa Karataş İslam’da evlilikten insan ilişkilerine, ticaretten eğitime birçok konuyu Kur’an-ı Kerim’den ayetler ışığında canlı yayında ele alacak.

Toplumda zedelenmeye neden olan konular, manevi hayata balta vuran alışkanlıklar, birlik ve beraberliğin gücü, sevginin önemi ve günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ekrana taşınacak. Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe 09:30’da Kanal  7 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Selçuk Bayraktar'dan İran'daki helikopter kazasıyla ilgili son dakika açıklaması!
İmamoğlu'na ‘Roma’ ziyareti tepkisi: 'Büyük gol yiyecekler'