Sadullah Ergin, Başkent Kulisi'nde

Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, yargı reformunu, yüksek yargıdaki durumu, Ak Parti’nin 12 Haziran sınavını ve yeni sivil anayasa hazırlıklarını Başkent Kulisi’nde değerlendirecek.

Sadullah Ergin, Başkent Kulisi'nde
Sadullah Ergin, Başkent Kulisi'nde
GİRİŞ 27.05.2011 15:03 GÜNCELLEME 27.05.2011 15:03
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunduğu Başkent Kulisi, gündemdeki gelişmelerin derinlemesine analiz edildiği, güncel tartışmaların yapıldığı birbirinden önemli konuklarıyla ekranlara geliyor.

Adalet Eski Bakanı Sadullah Ergin, yargı reformunu, yüksek yargıdaki değişikliklerin sonuçlarını, Yargıtay’da biriken dosyaların durumunu, Ak Parti’nin 12 Haziran sınavını ve yeni sivil anayasa hazırlıklarını Başkent Kulisi’nde değerlendiriyor.

Siyaset dünyasından sıcak gelişmeler, olayların perde arkası, derinlemesine analizler, kapalı kapılar arkasında ve kulislerde konuşulanlar… Türkiye’nin siyaset gündemini tutan Başkent Kulisi farklı konukları ve zengin içeriğiyle her hafta ekranlara geliyor. Hafta boyunca ekranlara gelen en sıcak ve en çok konuşulan konular Pazar günleri Başkent Kulisi’nde derinlemesine bir analizle aydınlatılıyor.

Bu hafta Adalet Eski Bakanı Sadullah Ergin Başkent Kulisi'nde... Programda, yargı reformu, yüksek yargıdaki değişikliklerin sonuçları, Yargıtay’da biriken dosyaların durumu, Ak Parti’nin 12 Haziran sınavı ve yeni sivil anayasa hazırlıkları ile ilgili tüm ayrıntılar değerlendiriliyor. Referandum sonrası hızlanan yargı reformu hangi noktaya geldi? Yüksek yargıdaki değişiklikler ne getirdi? Yargıtay’da biriken dosyalar azalmaya başladı mı? Ak Parti 12 Haziran seçimlerinde nasıl bir sonuç hedefliyor? Yeni anayasa nasıl hazırlanacak? Ak Parti 2007’de çıkartamadığı sivil anayasayı yeni dönemde yapabilecek mi? gibi sorular Mehmet Acet’le Başkent Kulisi’nde cevap buluyor. Başkent Kulisi, Usta gazeteci Mehmet Acet soruyor, Adalet Eski Bakanı Sadullah Ergin Başkent Kulisi programında cevap veriyor.

Program Adı : BAŞKENT KULİSİ

Yayın Tarihi : 29 Mayıs 2011, Pazar

Yayın Saati : 11:45

YORUMLAR 1
  • asuman doğuş 13 yıl önce Şikayet Et
    önemli konular. ilgi ile izleyeceğim..
    Cevapla
DİĞER HABERLER
ABD'den son dakika ateşkes duyurusu! Hamas'a flaş destek: Zaman bitti...
İstanbul'da İSPARK'a yeni zam yapıldı! İşte bir saatlik ücret