Arthur'un efsanesi Camelot yeniden- Video

Efsaneyi bir de böyle izleyin! The Tudors'ın yaratıcısından Arthur efsanesi üzerine yepyeni bir dizi... Camelot ABD yayınından bir hafta sonra CNBC-e'de.

GİRİŞ 27.03.2011 09:21 GÜNCELLEME 27.03.2011 09:21

Kral Uther’in beklenmedik ölümünün ardından kaos tüm Britanya’yı sarar. Krallık için karanlık bir gelecek öngören büyücü Merlin, Uther’in gizlice bir köylü gibi yetiştirilen oğlu ve varisi genç Arthur’u göreve çağırır.

Ancak Arthur’un acımasız, hırslı üvey kardeşi Morgan taht için doğaüstü güçleri kullanmaktan çekinmeyecek ve ne pahasına olursa olsun Arthur ile savaşacaktır.

Yeni Kral’ı zor günler beklemekte, tek tesellisi ise güzeller güzeli Guinevere idir. Ahlaki çelişkilerle karşı karşıya kalan Arthur, savaşla bölünmüş bir krallığı bir araya getirmek için akıl almaz bir sınava tabi tutulacaktır.

Bildiğiniz her şeyi unutun... Camelot’un hikayesini hiç böyle izlemediniz.

Kadrosunda Jamie Campbell Bower (New Moon, The Prisoner, Harry Potter and the Deathly Hallows), Joseph Fiennes (Shakespeare in Love, FlashForward) ve Eva Green (Casino Royale, The Golden Compass, Franklyn) gibi sinema ve TV’de ses getiren yapımlarda yer alan oyuncuları toplayan yapımın arkasındaki isim The Tudors’ın yaratıcısı Michael Hirst.

KAYNAK: HABER7
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Bakan Dönmez'den Akdeniz ile ilgili heyecanlandıran açıklama: Emareler var
Suudi Arabistan'dan umre kararı! Tarih belli oldu