Cemil İpekçi 'dini nikah' istedi!
Ünlü eşcinsel modacı Cemil İpekçi, sevgilisi Bekir Coşar ile Hollanda'da evlendiği iddialarını yalanlarken, hayli tepki alacak bir ifade kullandı ve 'Ben resmi değil, dini nikah yapmak isterim'
![Cemil İpekçi 'dini nikah' istedi!](https://i20.haber7.net/resize/1280x720//haber/haber7/photos/2009/25436.jpg)
GİRİŞ 20.02.2006 11:10
GÜNCELLEME 20.02.2006 11:10
Ünlü eşcinsel modacı Cemil İpekçi, Sabah'ın Günaydın ekinde yer alan habere göre şöyle konuştu: 'Hollanda'da evlendiler diye yazılıp çizildi. Bunların hepsi yalan. Evlilik için ne diye bir belediye görevlisine veya bir şahsa söz vereyim ki? Zaten aynı evi paylaşıyoruz böyle bir şeye gerek yok. Bunu çok basit buluyorum. Bence bu dini bir karar ve ben de dini nikah yapmayı düşünüyorum...'
İpekçi'nin bu sözleri laf diye öylesine mi, yoksa bilinçli olarak yeni bir suni tartışma doğurup, medyatik ilahiyatçıları kışkırtmak için mi söylediği şimdilik belirsiz...
YORUMLAR 49
-
cagdas turkoglu 16 yıl önce Şikayet Etsizden de yazar olacak huh?. 10 yil once Turkiye nin aleyhine oln bisey bugun lehine donemez mi? ABD nin dostu olan Saddam nasil olduda dusman oldular?Ulkesinin cikari neyse na bakar.. Turkiyede cikarina bakacak illaki. Simdiki cumbaba Turkiye icin nereye gitmiste bir is basarmis?Ankaradan cikmismi,yanibasindaki meclie dahi gidemiyor.. GUL en son golu ABD ye iran dogalgazi ile atti,bakin ABD nasil somut adimlar atacak.. Eger sizden yazar olyorsa,dagdaki cobani getir cumhurbaskanligi yaptir. Ulkenin onunde nede cok takoz varmisBeğen
-
ergun aydın 16 yıl önce Şikayet EtBUNLAR. Bunlar, gerçekleri yazıyor görünümünde zehir ve şeytani mesaj yazanlardır.Poyraz dediğin yazar mı yoksa provakatörmü,ajanmı?GERÇEĞİ YAZAN GERÇEK YAZARLARA HERKESİN DESTEĞİ TAM VE DEVAMLIDIR.SENİN GİBİ PROVAKATÖR VE AJAN GÖRÜNÜMLÜLERE İSE ASLAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!Beğen
-
Özgür İnsan 16 yıl önce Şikayet EtKarmaşa. 22 Temmuz seçimlerinden sonra \"Karmaşa olacaksa Abdullah Gül olmasa da olur\" mantığı artık tarihe karışır sanıyordum ama yanılmışım. Karmaşa olacaksa Yök yasası olmasın dedik. karmaşa olacaksa İmam Hatipler de olmasın. Karmaşa olacaksa başörtüsünün adı da anılmasın dedik. Sıra taaa Abdullah Güle kadar geldi dayandı. Neden karmaşa oluyor ya? Ve bu karmaşaların sonu yüzde 47 ile kesilmezse ne zaman kesilecek? 500 terörist 70 milyonluk ülkeyi karıştırabiliyor diye 500 kişiye teslim mi olalım?Beğen
-
varol küçükali 16 yıl önce Şikayet Ethelal - halel. \'Böyle bir durum; AKP Lideri Başbakan Erdoğan\'ın karizmasına da helal getirir\' sayın yazarım bu cümledeki helal kelimesinin halel olması gerekiyor.Beğen
-
emrah birelli 16 yıl önce Şikayet EtAFERİN YAZARA.... Milletin sesini yükseltmeye vesile olmuşsunuz.Bekliyoruz.Abdullah Gül Cumhurbaşkanı olsun diye.Amma ve lâkin gerçektende bir sorunlar yumağı oluşacaksa,olmasa da olur,fakat yine benzer bir insanın cumhurbaşkanı olmasını isteriz,MASON biri olmasın!Beğen