Resimli Cuma mesajları (02 Eylül) En içten cuma mesajları

Resimli cuma mesajlarını sizler için derledik. En yeni 2016 resimli cuma mesajları haber7.com’da

Resimli Cuma mesajları (02 Eylül) En içten cuma mesajları
Resimli Cuma mesajları (02 Eylül) En içten cuma mesajları
GİRİŞ 02.09.2016 10:41 GÜNCELLEME 02.09.2016 10:41

02 Eylül cuma günü itibariyle resimli cuma mesajları günün en çok arananları listesine girdi. Biz de 2016 resimli cuma mesajları sizler için derledik. Sevdiklerinize eşinizle dostunuza rahatlıkla gönderebileceğiniz resimli cuma mesajları haber7.com'da. En güncel SMS cep telefonu cuma mesajlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. İşte cuma mesajları kısa SMS alternatifleri

RESİMLİ CUMA MESAJLARI NEREDEN GÖNDERİLİR?

Resimli cuma mesajlarını sevdiklerinize göndermek için birkaç yöntem kullanabilirsiniz Bunların başında kuşkusuz kısa mesaj yani SMS'ler geliyor. Bunun dışında 2016 resimli cuma mesajlarını Facebook, Twitter, Instagram, Tumblr ya da WhatsApp uygulaması üzerinden gönderebilirsiniz.

İŞTE 2016 RESİMLİ CUMA MESAJLARI

cuma-günü-mesajı

cuma-mesajı

resimli-cuma-mesajı

hayırlı-cumalar-mesajları

resimli-cuma-mesajları

EN İÇTEN EN SAMİMİ KISA CUMA MESAJLARI

Kimi zamanlar vardır en muhabbetli en uhuvvetli ve en güzel, en içten müminin bayramıdır böyle zamanlar. en güzel günün cuma bayramın olsun. Duayla

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun.

Yakınlık ne zamanla ne mekenla sınırlıdır.Eller Allah'a açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir.Aklımda yürüğimde ve duamdasınız.Cumanız mübarek olsun..

Kalbimiz imana, gönlümüz islama, dilimiz Kur'ana, kulağımız ezana, gözümüz nura, evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Amin. Hayırlı Cumalar.

Allah'ım bu mübarek cuma hürmetine bizi sevdiğin kulların arasın kat. Bizi çok sabreden, şükreden kullarından eyle, günahlarımızı affeyle. Allah'ım dualarımızı kabul eyle Amin. Hayırlı Cumalar.

Eğer insan nefsini gençliğinde söküp atarsa atar, yoksa yaşlanınca, geçer gölgesinde yatar. Hayırlı Cumalar.

Rabbim! Varlığının gücüne güvenip, bütün dertlerimizi küçümsüyoruz. Sıkıntılarımızı giderip, içimize ve isteklerimize ferahlık ver lütfen. Cumanız mübarek olsun.

İnsan yeşil yapraktır, solup gideceği yer kara topraktır. Maksat yazı yazmak değil, böyle mübarek bir günde dostları hatırlamaktır. Hayırlı cumalar.

Ey Rabbim! Gözlerimden sevgiyle bakan ışıkları eksik etme, hayırları görmeyi ve her yaratılanı senden dolayı sevmeyi nasip et! Amin. Hayırlı Cumalar.

Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Amin. Cumamız mübarek olsun.

Ya Rabbi cumayı en bereketli gün yaptığın gibi bizi de o günün bereketiyle bereketlenenlerden eyle. Cuma’mız Mübarek Olsun. Hayırlı Cumalar.

Allɑh’ım! Bizlere mɑğfiret ihsɑn eyle. Günɑhlɑrımızı rɑhmet mevsimlerinde yıkɑ. Geleceğimize serinlik ve ɑydınlık ver. Bu güzel günde Rɑbbim duɑlɑrımızı ve ibɑdetlerinizi kɑbul eylesin. Hɑyırlı Nurlu Cumɑlɑr

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
ABD'nin Afganistan'daki işkence evi: Bagram Cezaevi
Tüm dünya ekonomisi korku içinde! Çin devi Evergrande'dan son dakika açıklaması geldi