Resimli Cuma Mesajları! Üç aylara özel cuma mesajları 2017

Üç ayların gelmesiyle birlikte ilk cuma günü ailenize, sevdiklerinize, eşinize, yakın arkadaşlarınıza resimli cuma mesajları gönderebilirsiniz. İşte 31 Mart Cuma günü itibariyle Whatsapp cuma mesajları

Resimli Cuma Mesajları! Üç aylara özel cuma mesajları 2017
Resimli Cuma Mesajları! Üç aylara özel cuma mesajları 2017
GİRİŞ 31.03.2017 09:02 GÜNCELLEME 31.03.2017 09:19

31 Mart resimli cuma mesajları günün en çok arananları listesine girdi. Biz de 2017 resimli cuma mesajları sizler için derledik. Üç ayların başlaması ile birlikte sevdiklerinize rahatlıkla gönderebileceğiniz resimli cuma mesajları haber7.com'da. Mübarek Regaip kandilinin ardından Whatsapp en güncel SMS cep telefonu cuma mesajlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 

KISA CUMA MESAJLARI (Whatsapp için)

Rabbim! Varlığının gücüne güvenip, bütün dertlerimizi küçümsüyoruz. Sıkıntılarımızı giderip, içimize ve isteklerimize ferahlık ver lütfen. Cumanız mübarek olsun.

İnsan yeşil yapraktır, solup gideceği yer kara topraktır. Maksat yazı yazmak değil, böyle mübarek bir günde dostları hatırlamaktır. Hayırlı cumalar.

Ey Rabbim! Gözlerimden sevgiyle bakan ışıkları eksik etme, hayırları görmeyi ve her yaratılanı senden dolayı sevmeyi nasip et! Amin. Hayırlı Cumalar.

Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Amin. Cumamız mübarek olsun.

-O günde öyle bir saat var ki, Müslüman bir kul o saate denk getirerek Allah'tan hayırlı bir şey isterse, Allah onun isteğini verir. CUMANIZ MÜBAREK OLSUN

-Şüphesiz biz yeryüzünde olan şeyleri, onun üzerinde ziynet/süs yaptık. Böylece insanların hangisinin amel bakımından daha güzel olduğunu denemek istedik. (Kehf-7) Hayırlı Nurlu Cumalar.

- Duâ Aşktır, Duâ Huzurdur, Duâ Umuttur. Hayırlı Huzurlu Umutlu Aşk Dolu Hayırlı Cumalar Olsun...

- Cuma gibi günümüz var. Islam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne. Cumanız Mübarek Olsun.

ALLAH’ım! Varsın, bütün kainat varlığının aynası. Birsin, bütün mevcudat birliğinin şahidi. Hayırlı Cumalar

Kabir suallerimiz ahsan eyle, cennetinle cemalini cümleyle beraber bana da nasip eyle. “Nurlu Cumalar”

Kalbimiz imana, gönlümüz İslama, dilimiz Kur-an’a, kulağımız ezana, gözümüz nura, evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Amin. “Hayırlı Cumalar”

Ey Rabbim! İstemeden verdiklerine bakınca istediklerimizi vereceğine inanarak; duasını beklediğimizi hayırlara ulaştırmamanı diliyorum. “Cumanız mübarek olsun”

Ya Rabbi! Sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri, ne olur boş çevirme, amin. “Hayırlı nurlu cumalar”

Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberin (SAV) şefaatı üzerinize olsun. “Hayırlı Cumalar”

CUMA MESAJLARI NEREDEN GÖNDERİLİR?

En çok paylaşılan resimli cuma mesajlarını sevdiklerinize göndermek için birkaç yöntem kullanabilirsiniz. Bunların en başında kuşkusuz kısa mesaj yani SMS'ler geliyor. Kısa mesajın dışında resimli cuma mesajlarını WhatsApp, Facebook, Twitter, Instagram, Tumblr, Tango, Line uygulamaları üzerinden gönderebilmeniz mümkün.          

RESİMLİ CUMA MESAJLARI

cuma-mesajları

cuma-mesajı

resimli-yeni-cuma-mesajı

ÜÇ AYLARA ÖZEL CUMA MESAJLARI

Bütün din kardeşlerimin dolu dolu geçireceği mübarek Üç Aylarını tebrik ederim. Hayırlı cumalar

Receb, Şaban ve Ramazan aylarında bütün günahlarımızın affedilmesi dileğiyle, bu mübarek günler hayırlara vesile olur İnşallah. Hayırlı cumalar

Manevi iklimiyle ruhumuzu kuşatan, gönüllerimizi ferahlatan, kandiller geçidi mübarek Üç Aylar hayırlara vesile olsun.  Hayırlı cumalar

Aldığımız her nefeste Rabbimizi anarak geçireceğimiz mübarek aylar olması dileğiyle…
Affımıza vesile olması dileklerimle, mübarek Üç Aylarınızı tebrik ederim. Hayırlı cumalar

İçinde bulunduğumuz bu günlerin, kalplerimizin imanla dolmasına vesile olması  duasıyla… Üç Aylarımız mübarek olsun.Hayırlı cumalar

Tüm İslam aleminin mübarek Üç Aylarını kutlar, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allahtan dilerim. Hayırlı cumalar

Ellerin semaya, dillerin duaya gönüllerin mevlaya yöneldiği mübarek Üç Aylarınızı tebrik ederim.  Hayırlı cumalar

Yer yer sürçmüş yer yer düşmüş ama pişman olmuş biz kullara Rahman’ın rahmet olarak araladığı kapılar açılıyor. Üç aylarımız mübarek olsun. Hayırlı cumalar

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Biden'den BM'de İran'a nükleer tehdit
Nöroloji uzmanında dikkat çeken Kovid-19 uyarısı! (21 Eylül 2021 Günün Önemli Gelişmeleri)