Zeki Alasya'nın eşi Jülide Alasya'dan duygu yüklü ve özlem dolu paylaşım! Sevgili Yarim...

2015 senesinde hayatını kaybeden usta Sanatçı Zeki Alasya'nın eşi sosyal medya üzerinden duygu ve özlem dolu bir paylaşım gerçekleştirdi. Jülide Alasya, usta sanatçı Zeki Alasya'ya olan derin sevgisini ve yoğun özlemini sosyal medya hesabı üzerinden bir gönderi paylaşarak dile getirdi.

Zeki Alasya'nın eşi Jülide Alasya'dan duygu yüklü ve özlem dolu paylaşım! Sevgili Yarim...
Zeki Alasya'nın eşi Jülide Alasya'dan duygu yüklü ve özlem dolu paylaşım! Sevgili Yarim...
GİRİŞ 14.10.2017 13:32 GÜNCELLEME 14.10.2017 13:32
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Rahmetli Zeki Alasya’nın eşi Jülide Alasya, Instagram hesabı üzerinden eşi ile çekilen nikah fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Jülide Alasya, paylaştığı fotoğrafın altına eşi Zeki Alasya'yı rahmet ve özlem ile anarak ona olan sevgisini en içten şekilde dile getirdi.

 “#tbt miş. Bana göre Türkçesi hayatımın en değerli günleri. Kaç gün geçirdiysek sevgiliyle beraber, o kadar gün işte. Yanımda olmanı, hayata seninle böyle gülebilmeyi çok özledim. Söyleyeceklerim bu kadar. Gülünce gözü gülen, gülüşünü sevdiğim, yanındaki kendimi çok sevdiğim, seninle geçirdiğim her saniye için Allah’a binlerce şükürler ettiğim adam” notunu düştü.

akasya

İŞTE, JÜLİDE ALASYA'NIN DUYGU VE ÖZLEM DOLU O PAYLAŞIMI...

Yıllar önce usta sanatçı Zeki Alasya ile çektirdiği bir fotoğrafı yayınlayan Jülide Alasya, “Zeki beni istemeye gelmişti” mesajıyla o gün yaşananları anlattı.

Jülide Alasya’nın, ‘Seni Çok Seviyorum’ etiketi ile instagram’da yaptığı paylaşım şekilde:

“Bu fotoğraf sevgili yarimin ailesiyle birlikte beni ailemden istemeye geldikleri günden. Kucağımızdaki velet ise bu hafta sonu doğum gününü kutlayacağımız can parçası torun Ali. Canım sevgilimin bir küçüğü olan Ayşen ablam başlamıştı söze o gün. Sonra dayanamayıp sevgili de lafa girip; aslında evliliğin çok zor bir kurum olduğundan, normalde bir daha evlenmeyi hiç düşünmediğinden bahsedip, benim ona çok iyi geldiğimi, huzurlu bir liman bulduğunu anlatmaya başlayınca, canım annem gülerek ‘Jülide’den bahsettiğinize emin misiniz’ diye sormuştu.

Evet, baba ocağında biraz hırçın ve inatçı olduğum doğrudur. Annem çok nazımı çekti, nurlarda yatsın. Her şey için tekrar tekrar teşekkür ederim Gönül sultan, seni çok özledim. Ve evet, biz sevgiliyle birbirimize çok iyi geldik. Evimiz hep huzurlu oldu, mümkün olduğunca kırmadık birbirimizi. En çok da her sabah uyandığımda gülen gözlerinin içine bakıp ‘günaydın sevgili’ demeyi çok özledim galiba. Gülünce gözü gülen, gülüşünü sevdiğim, yanındaki kendimi çok sevdiğim, seninle geçirdiğim her saniye için Allah’a binlerce şükürler ettiğim adam.”

YAZDIR
YORUMLAR 5
 • sebahattin cünlü 2 yıl önce Şikayet Et
  bırak anacım bu işleri çok özlediysen git bir fatiha oku
  Cevapla
 • cemil 2 yıl önce Şikayet Et
  tescilli bir masondu .
  Cevapla
 • ElliSekiz 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu tiyatroda namaz kılmak için mescid olacaksa kapansın tşyatro diyecek kadar yobaz ve din düşmanıydı
  Cevapla
 • OttoMan 2 yıl önce Şikayet Et
  Konu ne Hocam Pek anlayamadım.
  Cevapla
 • Vatan 2 yıl önce Şikayet Et
  Islam dusmaniydi bu Adam unutulmasin....
  Cevapla
DİĞER HABERLER
TFF, futbolun yeni kurallarını açıkladı!
Tarlada bulduğu 'gök taşını' satılığa çıkardı