Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni filmi Hadi Be Oğlum'un ilk tanıtımı yayınlandı!

Kıvanç Tatlıtuğ'un ilk kez bir baba rolüne hayat vereceği Hadi Be Oğlum adlı sinema filminin ilk tanıtımı izleyicisinin karşısına geçti. Kıvanç Tatlıtuğ'un baş rollerini Büşra Develi ve çocuk oyuncu Alihan Türkdemir ile paylaşacağı Hadi Be Oğlum'un konusu nedir ve ne zaman vizyona girecek?

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni filmi Hadi Be Oğlum'un ilk tanıtımı yayınlandı!
Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni filmi Hadi Be Oğlum'un ilk tanıtımı yayınlandı!
GİRİŞ 13.02.2018 13:37 GÜNCELLEME 13.02.2018 13:37

Yakışıklı ve yetenekli Kıvanç Tatlıtuğ, yepyeni ve iddialı bir sinema filmiyle daha beyaz perdeye dönmeye hazırlanıyor. Kıvanç Tatlıtuğ, duygu yönü ağır basan ve izleyicisini derinden etkileyen bir baba-oğul hikayesinin konu edindiği bir sinema filmi olan Hadi Be Oğlum ile izleyicisiyle çok yakın bir zaman içerisinde buluşacak. Bora Egemen'in yönetmen koltuğuna oturduğu filmde; ''Kıvanç Tatlıtuğ, filmdeki adı Ali'', iletişim sorunları olan oğlunun ''Alihan Türkdemir, filmdeki adı Efe'' bakımını üstlenen bir baba rolünü canlandıracak. Yapımcılığını Koray Şahin ve Fırat Parlak'ın üstlendiği Hadi Be Oğlum filminden izleyicileri duygulandıran ilk tanıtımı da yayınlandı.Bununla birlikte Hadi Be Oğlum filminin konusu ve ne zaman gireceği de belli oldu. İşte, acılı bir babanın hikayesini anlatan Hadi Be Oğlum filminin ilk tanıtımı ve Hadi Be Oğlum filmiyle ilgili merak edilen tüm detaylar...

İŞTE, HADİ BE OĞLUM FİLMİNİN İLK TANITIMI...

 

 

HADİ BE OĞLUM FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Bir balıkçı olan Ali, hayatını küçük oğlu Efe'ye adamıştır. Ali’nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına tepki verebilen bir çocuk değildir. Oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hisseden Ali'nin en büyük isteği ise, oğlunun onu anladığını bilmektir. Babasının, annesinin ve sevdiği kadının anılarının yükünü de içinde taşıyan acılı babanın oğluna duyduğu sevgi, ikisinin de hayatını şekillendirecektir...

Hadi Be Oğlum

HADİ BE OĞLUM NE ZAMAN VİZYONDA OLACAK?

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni sinema filmi Hadi Be Oğlum, 16 Şubat 2018 tarihinde vizyona girecek.

Hadi Be Oğlum

HADİ BE OĞLUM FİLMİ İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİLER…

Yönetmenliğini Bora Egemen’in yaptığı "Hadi Be Oğlum" filminde, Türk Sineması’nın usta isimlerinden Yücel Erten, Ali'nin babasını canlandırırken, Büşra Develi ise Leyla karakteriyle seyircilerin karşısına çıkıyor. Filmin baş kahramanlarından Efe'ye ise çocuk oyuncu Alihan Türkdemir hayat veriyor. Yapımcılığını Koray Şahin ve Fırat Parlak'ın üstlendiği yerli dram filmi "Hadi Be Oğlum", 16 Şubat'ta vizyonda!

hadi be oğlum ile ilgili görsel sonucu

KIVANÇ TATLITUĞ’UN HADİ BE OĞLUM FİLMİYLE İLGİLİ AÇIKLAMASI…

Kıvanç Tatlıtuğ 16 Şubat'ta vizyona girecek film için "Sinemada gerçek anlamda bir yere dokunacak, sosyal içerikli, güncel bir hikaye aradım. Hadi Be Oğlum o aradığı film projesiydi" demişti.

Baba-oğul hikayesinin kendisine ilginç geldiğini belirten Tatlıtuğ "Hiç oynamadığım bir rol olduğu için ilginç geldi ve oynamak istedim" demişti.

Hadi Be Oğlum

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
ABD ile YPG/PKK arasındaki korsan anlaşma ile ilgili Abdullah Ağar'dan çarpıcı açıklamalar
Rezalet görüntüler! Fazla yolcu aldı, bir de üstüne küfür etti