Ünlü dizi oyuncusu Tolga Karel artık tır şoförü! Aylık kazancı nedir?

Amerikalı eşi Sarah Scotti ile dünya evine girip Chicago'da yaşamaya başlayan ünlü oyuncu Tolga Karel'in iş hayatı umduğu gibi gitmedi. Amerika'da sağlık turizmi yapmaya başlayan, fakat başarısızlığa uğrayarak iflas eden Tolga Karel'in tır şoförü olarak çalışmaya başladı. Aylık kazancının 8 bin dolar olduğu öğrenildi.

Ünlü dizi oyuncusu Tolga Karel artık tır şoförü! Aylık kazancı nedir?
Ünlü dizi oyuncusu Tolga Karel artık tır şoförü! Aylık kazancı nedir?
GİRİŞ 04.12.2018 20:15 GÜNCELLEME 04.12.2018 20:15
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

Bir dönem rol üstlendiği Yaprak Dökümü isimli dizi projesiyle hafızalara kazınan Tolga Karel, Amerikalı eşi Sarah Scotti ile hayatlarını birleştirip Chicago'da yaşamını sürmeye başlamıştı. Amerika'da sağlık turizmi alanında iş kuran Tolga Karel'in iş hayatı hedeflediği şekilde yürümeyerek iflas ettiği öğrenildi. Tüm bunların yanı sıra hayal ettiği işin tepetaklak olmasıyla ekonomik sıkıntılarla karşılaşılan Tolga Karel, Amerika'da yazıldığı eyaletler arası tır şoförlüğü kursunu bitirerek yeni işini icra etmeye başladı. 

 

 

tolga karel tır şoförü oldu

Televizyon oyunculuğu sonrasında tır şoförü olarak mesleğini yürüten Tolga Karel, geçtiğimiz günlerde Meksika'ya ilk seferini gerçekleştirdi. 2017 tarihinde kızı Mia'yı kucağına alan Tolga Karel'in yaşadığı evinden ayrılarak, eşinin annesinin evinde hayatını idame ettirdiğine yönelik bilgiler de bulunmaktadır. İki yıl önce Amerika'ya yerleşen ve sosyal medya platformu üzerinden yeni işiyle ilgili paylaşımlar gerçekleştiren ünlü oyuncu Tolga Karel'in aylık kazancının da 8 bin dolar olduğunun bilgisine ulaşıldı. 

 

 

tolga karel aylık kazancı

YAZDIR
YORUMLAR 8
 • kabak hasan 3 yıl önce Şikayet Et
  Adam aslını bulmuş bizi niye ilgilendiriyor bu kadar anlamış değilim.Yaprak dökümü Türk aile yapısına konmuş dinamitti zaten buda fitillerden biriydi.Bu ülkenin insanı zaten değildi.
  Cevapla
 • ihtiyar Deli kanlı 3 yıl önce Şikayet Et
  milletin duası onu tır şöförü yapmış Hayırlı yolculuklar
  Cevapla
 • Bahri 3 yıl önce Şikayet Et
  kizinin iside mia ????
  Cevapla
 • cahit57 3 yıl önce Şikayet Et
  Yolun açık olsun....Ekmeğini alın teri ile kazanan herkese selam olsun...
  Cevapla
 • vatandaş 3 yıl önce Şikayet Et
  iyiymis..insallah mutlu olur ailesiyle
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic, Türkiye ziyaretinde en etkilendiği olayı Erdoğan'a anlattı
Petrol boru hattında patlama; G.Antep- K.Maraş arasında ulaşım durdu