Rüyada toplu iğne görmek ne demek? Rüyada toplu batması neye işaret?

Rüyada iğne görmek genel olarak hayırlıdır ancak görüldüğü bazı durumlara göre tam tersi şekilde de yorumlanabilir. Rüyada iğne görmek, rüya sahibinin şansının açılacağına ve işlerinin yolunda gideceğini ifade ederken rüyada iğnenin kırıldığını gören kişi için rızkının azalacağına delalet eder. İşte rüyada iğne görmenin detaylı tabirleri...

Rüyada toplu iğne görmek ne demek? Rüyada toplu batması neye işaret?
Rüyada toplu iğne görmek ne demek? Rüyada toplu batması neye işaret?
GİRİŞ 21.12.2020 09:43 GÜNCELLEME 21.12.2020 09:44

Rüyada iğne görmek, hayırlara işaret eder. Bekar bir kimse rüyasında iğne görürse hayırlısıyla evleneceğine, evli birinin rüyasında iğne görmesi hayırlı evlada, hasta için şifaya ve borcu olan kişi için ise bol helal paraya yorumlanır. Rüyada iğne görmek, huzur ve saadete delalet ederken rüyada iğnenin kırılması beklenmedik bir anda işlerin sarpa saracağına işaret eder. Rüyada görülen iğne, tabir edilirken rüyanın nasıl görüldüğüne dikkat ederek yorumlaması gerekir. 

RÜYADA TOPLU İĞNE GÖRMEK

Rüyada toplu iğne görmek pek hayırlı değildir. Rüyayı gören kişinin hayatında etkili olmayan birinin yaptığı hareketlerden dolayı canının sıkılacağına işaret edilmektedir. Rüya sahibinin hoşlanmadığı bir durumun içine düşeceğine yorumlanmaktadır. Rüyada toplu iğne yuttuğunu gören kişinin ise yaşadığı sıkıntıları ve dertleri sürekli olarak içine attığına işaret edilir. 

RÜYADA ÇENGELLİ İĞNE GÖRMEK

Rüyada çengelli iğne görmek çok hayırlıdır. Rüya sahibinin değer verdiği ve sevdiği birinden hayır göreceğine işaret eder. Rüyasında çengelli iğne aldığını gören kişi ise çok yakında güzel bir haber alacağına yorumlanır. Eğer rüyada çengelli iğne battığı görülüyorsa, rüya sahibinin şansının açılacağına ve kısmetinin artacağına yorumlanmaktadır. 

RÜYADA İĞNE BATTIĞINI GÖRMEK

Rüyada iğne battığını gören kişinin geçmişte kalan acılarını unutmadığı ve hala içinde yaşadığına işaret edilmektedir. Rüya sahibinin geçmişte yaşadığı olaylardan dolayı derin üzüntü içinde olduğuna yorumlanmaktadır. Rüyada ayağına iğne battığını gören kişinin ise hedeflerine giderken karşına çıkan engellere işaret etmektedir. Rüya sahibinin etrafında kıskanç kişilerin varlığına yorumlanmaktadır. 

RÜYADA İĞNE VURULMAK

Rüyada iğne vurulmak, bazen sıkıntı ve kedere bazense müjdeli haberlere işaret eder. Rüyada iğne vurdurmak, rüya sahibinin çevresi tarafından sevileceğine ve takdir edileceğine yorumlanmaktadır. 

RÜYADA İĞNE YEMEK

Rüyada iğne yediğini gören kişinin üretici kimliği sayesinde bir süre güzel işler başaracağına işaret edilmektedir. Rüya sahibinin iş hayatında başarılı olarak bol helal paralar kazanacağına yorumlanmaktadır. 

RÜYADA ÇUVALDIZ GÖRMEK

Rüyada çuvaldız görmek, rüya sahibinin iyi niyetli ve uysal bir kimse oluğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin çevresindekilerle çok iyi anlaştığı ve mutlu olduğuna yorumlanır. Rüyada çuvaldız battığını gören kişinin hak etmediği bir muamele göreceğine işaret edilmektedir. 

RÜYADA ŞIRINGA GÖRMEK

Rüyada şırınga görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin şanssız bir sürece gireceğine ve rızkının azalacağına yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin maddi olarak kayba uğrayacağına işaret etmektedir. Rüyada şırınga görmek, rüya sahibinin çevresinde düşmanlarının olduğuna da işaret etmektedir. 

ALİMLERİN YORUMLARINA GÖRE RÜYADA İĞNE GÖRMEK

Seyyid Süleyman: Rüyada iğne gören, dine yönelip selamete çıkmak ister. Elimdeki iğneyle bir şey dikenin, işleri düzelir. Haceti görülür. İğnesinin kırıldığını yahut yamulduğunu görenin, işleri bozulur. İğneyi yiyenin işleri, hayırla neticelenir. Fayda temin eder. Arzusu yerine gelir. 

Molla Cami: iğne görmek, bekar için evlenmeye, fakir için halinin iyiye dönmesine işaret eder. Eline bir iğne aldığını görse, iğne sahibinin işlerinin düzgünlüğüne, dağınık işlerinin toplanması ve düzelmesi için arzu ettiği şey üzerine işaret eder. İğne üzerinde iplik varsa yahut iğne ile dikiş dikiyorsa rüyayı görenin halinin iyi olmasına, dağınık ve düzensiz işlerinin toplanmasına işaret eder. Dikiş diktiği iğnesinin kırıldığını veya yarıldığını, elinden alındığını görse halinin kötü olacağına ve işlerinin düzensiz gideceğine ve bozulacağına alamettir.

Nablusi: İğne görmek, bekar için evlenmeye, fakir için halinin iyiye dönmesine delalet eder. Eline bir iğne aldığını görse, iğne sahibinin işlerinin düzgünlüğüne, dağınık işlerinin toplanması ve düzelmesi için arzu ettiği şey üzerine delalet eder. İğne üzerinde iplik varsa yahut iğne ile dikiş dikiyorsa rüyayı görenin halinin iyi olmasına, dağınık ve düzensiz işlerinin toplanmasına delalet eder. Dikiş diktiği iğnesinin kırıldığını, elinden alındığını görse halinin kötü olacağına ve işlerinin düzensiz gideceğine ve bozulacağına alamettir. Eğer iğnesi zayi olduğunu yahut çalındığını görse o kimsenin işlerinin bozulmaya yaklaştığına, fakat tam bozulmadan kurtaracağına delalettir. İğne, iplik geçirmek cihetiyle kadınla da tabir edilmiştir.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Bir damlasının fiyatı dudak uçuklatıyor! Ayda 25-30 gram elde ediliyor
Erdoğan bahsettiği isimler kim? Korkunç halde bulunmuştu