Rüyada kılıçla savaşmak ne anlama gelir? Rüyada kılıç görmek ne demek?

Rüyada kılıç görmek, rüya sahibinin iş hayatında elde edeceği başarılara işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin kendi mücadele ve azmiyle iyi yerlere gelerek çevresindekiler tarafından takdir edileceğine yorumlanmaktadır. Rüyada kılıç görmek, genel olarak itibar kazanmaya işaret ederken rüyada kılıcın kırılması pek hayırlı değildir. Peki rüyada kılıcın kırılması ne demek? İşte rüyada kılıç görmenin tabirleri...

Rüyada kılıçla savaşmak ne anlama gelir? Rüyada kılıç görmek ne demek?
Rüyada kılıçla savaşmak ne anlama gelir? Rüyada kılıç görmek ne demek?
GİRİŞ 18.12.2020 14:57 GÜNCELLEME 18.12.2020 14:57

Rüyada kılıç görmek, en genel tabirle rüya sahibinin hayat boyu başarılı olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin çevresindeki itibarı artacağına, birçok kişi tarafından saygınlık kazanacağına yorumlanmaktadır. Rüyada kılıç görmek aynı zamanda rüya sahibinin kötü insanların şerrinden korunarak kendini güvene alacağına işaret edilmektedir. Rüya sahibinin çevresindeki kötü niyetli kişilerden kurtularak kendi yolunda başarılı ve emin adımlarla ilerleyen bir kimse olacağına delalet edilmektedir. Rüyada kılıç görmek pek çok farklı şekilde görülebileceğinden rüya sahibinin rüyayı tam olarak nasıl gördüğüne dikkat ederek tabir etmesi gerekmektedir. 

RÜYADA KILIÇ TUTMAK

Rüyada kılıç tuttuğunu gören kişi, çevresinde ona karşı çıkan, gelişmesine ve atacağı adımlara engel olan kişilere meydan okuyarak kendi yolunda savaşan ve mücadele eden bir kimseye işaret etmektedir. Rüya sahibinin kendi hayatı için çabaladığına ve bu çabaları sonucu büyük başarılar elde edeceğine yorumlanmaktadır. 

RÜYADA KILIÇLA SAVAŞTIĞINI GÖRMEK 

Rüyada kılıçla savaştığını gören kişinin kendisine karşı çıkan herkesi yenerek kendi yolunda büyük başarılar elde edeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin rakiplerine karşı büyük bir başarı elde edeceğine yorumlanmaktadır. 

RÜYADA KILICIN KIRILMASI

Rüyada kılıcın kırıldığını gören kişinin şanssız ve başarısız bir sürecin içine gireceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çevresinden birinin hastalanacağına, hayatını kaybedeceğine işaret edilmektedir. Rüyada kılıcın kırılması, rüyayı gören kişinin ettiği mücadelelerden istediği sonucu alamamasına ve başarısız olmasına delalet etmektedir.

RÜYADA KILIÇ KUŞANMAK 

Rüyada kılıç kuşanmak, rüya sahibinin başarılı ve güçlü bir kimse olacağına işaret eder. Rüya sahibinin ettiği mücadelelerin sonunda istediğinden ve beklediğinden daha iyi yerlere geleceğine yorumlanır. Rüyada kılıç kuşanan kişinin kılıcın ağırlığını hissetmesi, yapacağı işlerin sorumluluklarını ve zorluklarını ifade etmektedir.

RÜYADA ALTIN KILIÇ GÖRMEK 

Rüyada altın kılıç görmek, zenginlik ve güçle tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişinin gönlünden geçenlerin bir bir gerçekleşeceğine ve maddi manevi rahat bir hayat yaşayacağına delalet edilmektedir. Rüyada altın kılıç görmek, rüya sahibinin işlerinin yolunda olacağına yorumlanmaktadır. 

RÜYADA PASLI KILIÇ GÖRMEK

Rüyada paslı ve eski kılıç görmek, rüya sahibinin elinde imkanların hepsini kaybedeceğine işaret edilmektedir. Rüyayı gören kişinin işini, başarılarını ve itibarını kaybedeceğine yorumlanmaktadır. 

RÜYADA KILICI KININDAN ÇIKARMAK

Rüyada kılıcı kınından çıkarmak, rüya sahibinin çevresindekilere karşı edeceği mücadeleye işaret edilmektedir. 

RÜYA ALİMLERİNE GÖRE RÜYADA KILIÇ GÖRMEK 

Molla Cami: Rüyada görülen kılıç çocuktur. Bir kimse rüyada kılıç taktığını görse, büyük bir vilayete amir olur. Kılıcının ağırlaştığını ve kendisini yere doğru çektiğini gören kimse, amirliğinde çok kuvvetlenir ve menfaat elde eder. Eğer kılıcının askısının kesildiğini görse, bulunduğu memuriyetten azledilir.

Nablusi: Rüyada görülen kılıç, çocuk ve sultandır. Kılıç kabzasının başındaki gümüş ve kılıcın namlusu, çocuktur. Bir kimse rüyada kılıç taktığını görse, büyük bir vilayete vali olur. Kılıcının ağırlaştığını ve kendisini yere doğru çektiğini gören kimse, valiliğinde çok kuvvetlenir ve menfaat elde eder. 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Yaptıkları zamlar yetmedi! Gözü dönen fırsatçılar yeni oyuna başladı
Köstebeğin kasaları açıldı