Rüyada gökkuşağı görmek nasıl yorumlanır? Rüyada gökkuşağının altından geçmek neye işaret?

Rüyada gökkuşağı görmek, rüya sahibinin şansının döneceğine ve işlerinin yoluna gireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin keyfine düşkün biri olduğuna, mutlu olmak için çaba sarf ettiğine ve bir şekilde de karşılığını aldığına yorumlanmaktadır. Rüyada gökkuşağı görmek, şans ve kısmetini açılması demektir. Peki rüyada gökkuşağı renkleri görmek ne demek? Rüyada gökkuşağı görmek beye işaret?

Rüyada gökkuşağı görmek nasıl yorumlanır? Rüyada gökkuşağının altından geçmek neye işaret?
Rüyada gökkuşağı görmek nasıl yorumlanır? Rüyada gökkuşağının altından geçmek neye işaret?
GİRİŞ 18.12.2020 12:06 GÜNCELLEME 18.12.2020 12:06

Rüyada gökkuşağı görmek, rüya sahibinin keyfine düşkün bir kimse olmasına işaret ederken, dünya zevklerinden kendini mahrum etmeyerek her şeyin tadını çıkaran bir kişilerin varlığına yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin konfor alanını bozacak kimseyi hayatına almadığına işaret etmektedir. Rüyada gökkuşağı görmek, rüya sahibinin mutlu bir hayat süreceğine delalet ederken her zaman yanında sevdiklerinin olacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin her zaman enerjisinin yüksek olduğuna, her olaya olumlu tarafından bakmaya çalışarak karamsarlığa kapılmadığına yorumlanmaktadır.

 

 

RÜYADA GÖKKUŞAĞINA DOKUNDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada gökkuşağına dokunduğunu görmesi, yakın zamanda çok mutlu bir ilişkiye başlayacağına, duygusal bakımında çok iyi hissettiği günlerin olacağına yorumlanmaktadır. Rüyada gökkuşağına dokunmak, işlerin rast gitmesine ve rüya sahibinin hayırlı kısmetlerinin çıkacağına yorumlanır. Rüyada gökkuşağına dokunmak, mutluluk ve güzel haber demektir.

 

 

RÜYADA GÖKKUŞAĞININ ALTINDAN GEÇMEK

Gökkuşağının altından geçtiğini gören kişinin, şansının yaver gideceğine birçok işinin yolunda olacağına işaret eder. Rüyada gökkuşağının altından geçen kişinin kötü şanstan kurtulacağına, kısmetinin açılacağına, daha iyi işler başararak daha güzel paralar kazanacağına işaret eder. Rüyada gökkuşağının altından geçtiğini gören kişi, üzüntü ve kederden uzak mutlu bir hayat sürer. 

RÜYADA BİRDEN FAZLA GÖKKUŞAĞI GÖRMEK

Rüyada birden fazla gökkuşağı görmek, rüya sahibinin çok şanslı olduğu bir sürece gireceğine ve uzun süre istediği ve olması için mücadele ettiği isteklerinin gerçekleşmesine işaret eder. Rüyada birden çok gökkuşağı görmek, rüya sahibinin kısmetinin açılacağına ve güzel gelişmelerin olacağına işaret edilmektedir. 

RÜYADA GECE GÖKKUŞAĞI GÖRMEK

Rüyada gece gökkuşağı gören kişinin her sorunuyla birlikte güzellikler göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin karşılaşacağı sorunlar ve sıkıntılarla birlikte sevinçli haberlere işaret eder. Rüyada gece karanlığında gökkuşağı görmek, rüya sahibinin ne kadar zor durumla karşılaşırsa karşılaşsın her zaman bir çözüm bularak yoluna devam ettiğine işaret eder. Rüyada gece gökkuşağı aynı zamanda dedikodu ve fitne demektir.

RÜYADA GÖKKUŞAĞININ RENKLERİNİ GÖRMEK

Rüyada gökkuşağının renklerini görmek, rüya sahibinin mutlulukla karşılaşacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin güzel haberler alarak işlerinin rast gideceğine işaret ederken rüya sahibinin çok fazla seyahat edeceğine yorumlanmaktadır. Rüyada gökkuşağı görmek, rüya sahibinin her zevki doyasıya yaşayacağına, yemek yemekten bile keyif alacağına, her anı güzelleştireceğine delalet etmektedir. 

ALİMLERİN YORUMLARINA GÖRE RĞYADA GÖKKUŞAĞI GÖRMEK

Molla Cami: Rüyada ebem kuşağını görmek, korkudan emin olmaya işarettir. Ebem kuşağının kırmızı olduğunu görse, o senede kan akmasına işarettir ve rüya sahibinin yaralanmasından korkulur. Eğer san görse, hastalığa yeşil görse, kıtlıktan emin olmaya işarettir. Ebem kuşağını gören kimse, evlenir. Bazı tabirciler, ebem kuşağını sağ tarafından görmek, hayra, sol tarafından görmek de ucuzluğa ve bolluğa işarettir, dediler. Eğer ebem kuşağını hem sağ ve hem de sol tarafında görürse, fakirler için ucuzluğa ve bolluğa, zenginler için de sıkıntının gitmesine işarettir

Seyyid Süleyman: Gökkuşağı görmek; heyecan verici bir hadise ile tabir olunur. Gökkuşağının sarı renkte olması; o bölge halkı için hastalıktır. Kırmızı ise; harp ve sefalet, yeşilse; ucuzluk ve nimettir.

ETİKETLER
rüya tbirleri
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Cinayet rekoru kıran ülke! (21 Ocak 2022 Günün Önemli Gelişmeleri)
Muharrem İnce'den muhalefeti karıştıracak sözler: Yazık, günah!