'Aha dayıya sor' diyerek ünlenmişti! Şimdiki haline kimse inanamıyor

Adana'da yıllar önce adliyeye sevk edilirken basın mensuplarının sorularına "Aha dayıya sor" diyerek yanıt veren Hüseyin T.'nin değişimi sosyal medyada gündem oldu.

GİRİŞ 26.12.2023 14:43 GÜNCELLEME 26.12.2023 14:48
Bu Habere 26 Yorum Yapılmış

28 Ekim 2015 tarihinde bir polis memurunun çocuğunun 5 lirasını bıçak çekip zorla aldıktan sonra yakalanan Hüseyin T. adliyeye sevk edilirken basın mensuplarının sorularına soruyla karşılık verip dua kitabı sattığını öne sürmüş, ancak basın mensuplarının dua okumasını istemesi üzerine besmele bile çekememişti.

SOSYAL MEDYADA VİRAL OLDU

Bu video sosyal medyada en çok izlenen video olmuş, Hüseyin T. birçok güldürü programına da ilham kaynağı olmuştu.

"AHA DAYIYA SOR"

Hüseyin T. kendisini adliyeye götüren polis memurlarını da konuşmalarına dahil etmiş, "Aha dayıya sor" diyerek herkesi güldürmüştü.

Sosyal medya hesabından videolar paylaşan genç, "4 kere hacca gittik geldik" dedi.

POLİS MEMURU ŞEHİT OLMUŞTU

Öte yandan Hüseyin T.'yi 8 yıl önce adliyeye götüren polis memuru,  geçtiğimiz eylül ayında görev başında kalp krizi geçirerek şehit olmuştu. 

 

 

 

ÖzgürBayrak Haber7.com - Editor
Haber 7 - ÖzgürBayrak

Editör Hakkında

Ankara'da doğan Özgür Bayrak, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi "Gazetecilik" bölümünden mezun oldu. Üniversite döneminde çeşitli yerel gazetelerde muhabir ve editör olarak görev aldı. Star.com'da internet editörü olarak stajını tamamladıktan sonra Medya Takip Merkezi'nde 3 yıl boyunca Gündem, Siyaset, Spor, Ekonomi kategorilerinde haber ve SEO içerikleriyle birlikte galeri ve video hazırladı. 2019'un Şubat ayından bu yana ise Haber7.com'da Gündem Editörü olarak habercilik kariyerine devam etmektedir.
YORUMLAR 26
 • Misafir 3 ay önce Şikayet Et
  inşaallah o benamus adam olmuştur
  Cevapla
 • davut 3 ay önce Şikayet Et
  Bakıyorum da millet iki fotoğraf görünce her şeyi çözmüş.
  Cevapla
 • misafir 3 ay önce Şikayet Et
  Usta birliğinde ilk haftam nöbet tutarken yürüyerek çıkış yapmakta olan bir Uzman Çavuşun oğlu da babasına "baba bana bu asker küfretti" demişti. Babası da ensene bir tokat çaktı devam ettiler. Sonradan öğrendim ki çocuğun huyuymuş başka askerler için de aynısını yapmış. Allah biliyo belki de bu olay da öyledir. Tutuklanan şahıs doğru söylüyor da olabilir. Bi ihtimal.
  Cevapla
 • RTEEBU 3 ay önce Şikayet Et
  Elhamdulillah nasibi gördünüz mü... Ya biz ne olacağız, bizi rahmetinle yargıla Allah'ım... Amin.
  Cevapla
 • Ömer 3 ay önce Şikayet Et
  Elhamdülillah..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Fırtınaya dayanamayan cami minaresi yıkıldı
Dolmabahçe'de önemli görüşme! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haniye'yi kabul etti