Vücudu mıknatıs gibi! Eşyalar üzerine yapışıyor

Vücudunda belirli noktalara eşyaların yapıştığını belirten Mesut Güler, görenleri şaşırtıyor. Güler, Guinness Rekorlar Kitabı'na başvuru yapacağını kaydetti.

GİRİŞ 10.07.2024 11:10 GÜNCELLEME 10.07.2024 11:26
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Malatya'nın Yazıhan ilçesinde yaşayan Mesut Güler, vücudunun belirli noktalarına çeşitli eşyaları mıknatıs gibi çekmesiyle görenleri hayrete düşürüyor.

Özellikle metal cisimlerin vücudunun çeşitli noktalarına yapışmasıyla küçük yaşlarda durumu fark ettiklerini belirten Güler, metal kaşık, bozuk para, plastik, kağıt, bakır ve alüminyumdan oluşan her türlü materyalin vücudunun bazı noktalarına yapıştığını aktardı.

Herhangi bir sağlık sorununun bulunmadığını aktaran Mesut Güler, bu özelliği ile Guinness Rekorlar Kitabı'na girmek için de başvuruda bulunacağını kaydetti.

KAYNAK: İHA
Elif Sena Demiroğlu Haber7.com - Asistan Editör
Haber 7 - Elif Sena Demiroğlu

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul’da doğdu. Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2020 yılında yüksek onur öğrencisi olarak mezun oldu. Üniversite döneminde 30. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Aydın Doğan Genç İletişimciler Yarışmasında 3.’lük ödülü almaya hak kazandı. Üsküdar Üniversitesinde Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında yüksek lisans eğitimine devam etti. İş hayatına haber editörü olarak başladı ve ardından kurumsal iletişim uzmanı olarak çalıştı. Türkiye Gençlik STK’ları Platformu’nda 3 yıla yakın kurumsal iletişim uzmanı olarak deneyim yaparken bir yandan Gençlik Liderliği Eğitim Programı'nda proje koordinatör yardımcısı olarak görev aldı. Sunucu olarak yer aldığı Balkan Sözlüğü programı TRT Türk’te dönemsel olarak yayınlandı. Sivil toplum kuruluşları ile gençlik çalışmalarında gönüllülük faaliyetlerinde bulunmaya ve amatör fotoğrafçılık yapmaya devam ederken meslek hayatına Haber 7’de “Asistan Editör” olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 3
 • Hasan 3 gün önce Şikayet Et
  kafasının açısıyla ilgili o durum. camı hangi manyetik etki yer çekine karşı gelmesine sebep olabiliyormuş ki? ayrıca ilk yapıştırtığı metaller de para ki hiçbir mıknatıslık özelliği olmayan metaldendir. millet şaklabanlık peşinde.
  Cevapla
 • Misafir 3 gün önce Şikayet Et
  Uzun süre yıkanmamışsa abi yapış yapış olmuştur. Olur öyle.
  Cevapla
 • fakirullah 3 gün önce Şikayet Et
  hayrına bi kese atıver insanlık öldümü
  Cevapla
DİĞER HABERLER
ABD Başkan adayı Donald Trump'ın mitingine silahlı saldırı! Trump yaralandı
Eski İsrail Başbakanı: Netanyahu tutuklanacak, İsrail yargılanacak