İsmail Abi'den 'Leyla ile Mecnun' müjdesi

Leyla ile Mecnun'la ilgili, dizinin İsmail Abi'si Serkan Keskin'den dikkat çeken bir yorum geldi. Keskin, 'Leyla ile Mecnun'un filmini yapabiliriz' dedi.

İsmail Abi'den 'Leyla ile Mecnun' müjdesi
İsmail Abi'den 'Leyla ile Mecnun' müjdesi
GİRİŞ 15.10.2017 23:09 GÜNCELLEME 15.10.2017 23:10

Öykü Özdoğan'ın NTV Radyo’da hazırlayıp sunduğu ’20 DAKİKA’ programına katılan Serkan Keskin, dün vizyona giren Cingöz Recai ile sinemaseverlerin karşısına çıktı.

Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli, Haluk Bilginer, Musa Uzunlar, Günay Karacaoğlu, Hakan Boyav gibi isimlerle rol alan Keskin, “Filmin bir kısmını yurt dışında çektik. Kalabalık bir kadro olarak 4-5 gün oradaydık ve çekimler çok eğlenceli geçti. Zaten birbirimizi eskiden de tanıyan bir ekip olduğumuz için ‘Eski arkadaşlar olarak yıllar sonra bir araya gelmişiz' gibi hissettik” dedi.

"LEYLA İLE MECNUN'UN FİLMİNİ YAPABİLİRİZ"

Fenomen dizi Leyla ile Mecnun’la ilgili de açıklamalarda bulunan Keskin, kendisi için en özel rolün dizideki İsmail Abi karakteri olduğunu belirterek, izleyicilere müjde verdi: “Her birimiz şu an farklı projelerde yer alıyoruz. Zaten film yapmak programlayarak olmamalı. Gerçekten yapmamız gerektiğini hissedersek bir araya gelir ve o zaman Leyla ile Mecnun'un filmini yaparız. O dönem ‘Bir müzik grubu kursak mı?' gibi bir düşüncemiz vardı. Bir gün hepimiz birbirimizi çok özleyip bir araya gelebiliriz ve grubumuzu da kurabiliriz.”

Film çekmeyi planladığını belirten Keskin, bazen film hayalleri kurduğunu ifade ederek, “O kadar işin içindeyim ki ister istemez bir şeyleri görüyorsunuz ve öğreniyorsunuz. Hikayelerim, fikirlerim var. Ama benim için öncelik oyunculuk” dedi.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Erdoğan bugün açıklayacak: Kadro müjdesinin detayları belli oldu
İsrailli muhabire Katar'da tepki:Kardeşlerimizi öldürdünüz! Taksi ve restorandan atıldılar