'Namus için öldürdüm' diyen katilin eşini aldattığı ortaya çıktı

Konya’da çocuklarının gözü önünde eşini 20 bıçak darbesiyle öldürdükten sonra “namus için yaptım” diyen cani Bekir Erkol’un, Tuba Erkol’u aldattığı ve bundan dolayı defalarca tartıştıkları ortaya çıktı. Söz konusu ayrıntı, Tuba Erkol’un öldürülmeden 4 gün önce verdiği polis ifadesinde yer aldı.

GİRİŞ 26.08.2019 07:30 GÜNCELLEME 26.08.2019 09:29
Bu Habere 49 Yorum Yapılmış

Son dönemde artan kadın cinayetleri Türkiye’yi ayağa kaldırırken, Kırıkkale’de 10 yaşındaki kızının gözü önünde eski kocası tarafından öldürülen Emine Bulut cinayetinin bir benzeri de Konya’da yaşanmıştı. Konya’da eşi Bekir Erkol tarafından 3 çocuğunun gözü önünde 20 bıçak darbesiyle öldürülen 37 yaşındaki Tuba Erkol’un, vahşi cinayetten 4 gün önce poliste verdiği ifadeye ulaşıldı. Dayak yediği kocasından şikayetçi olan ve “uzaklaştırma kararı” alan talihsiz annenin tüm yaşadıkları bu ifadede yer aldı. 

 

Bekir Erkol ile 16 yıllık evli olduğunu ve 3 çocuklarının bulunduğu anlatan Tuba Erkol, “Eşim daha önceki zamanlarda beni aldattığı için kendisi ile birçok kez tartıştık bu yüzden evi terk ederek ailemin yanına yerleştim. Eşim bir daha yapmayacağına söz verdi. Ailemin de telkinleriyle tekrar barıştım ve birlikte yaşamaya başladık. Yaklaşık 4 aydır birlikte yaşıyorduk. Eşim yine eski huylarına devam ederek yine aldatmaya başladı. Kendisini birçok kez uyardım. Evde basit meselelerden de aramızda sürekli tartışma çıkar” dedi.

ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ

 

 

Ayrılmak istediğini söyleyince kocasının ölümle tehdit ettiğini belirten Erkol, şunları söyledi: “Ayrılacağımı söylediğim zamanlarda ya kendisini öldürmekle ya da beni öldürmekle tehdit ederek benim ayrılmama müsaade etmiyordu. Koruma ve uzaklaştırma talep ediyorum. Adresini verdiğim evimde kalacağım. Beni aldatan ve sürekli tehditlerde bulunarak baskı yapan eşim Bekir Erkol’dan davacı ve şikayetçiyim.”

DAYAK VE ALDATMAYI İNKAR ETTİ

Tuba Erkol’un şikayeti üzerine katil koca Bekir Erkol ifade için emniyete çağrıldı. Erkol, eşini dövmediğini ve kovmadığını iddia etti. Erkol, “İddia edildiği gibi eşimi aldatmadım. Hakkımda yapılan suçlamaları kabul etmiyorum. Benim kimseden şikayetim yoktur” iddialarında bulundu.

KAYNAK: YENİ ŞAFAK
YAZDIR
YORUMLAR 49
 • İsmil 4 ay önce Şikayet Et
  Devlet devlet olmalı ve bu olayla dur demeli.yeter artık vallahi yeter.kimse korkmuyor ne yasalardan,kanundan,polisten,hapsten.dur denmeli,yeter denmeli.unutulmamalı. ceza yağmalı.suç işlemek kolay olmamalı.ifadeden sonra halasının evinden çıkar gibi sırtını sıvazlayıp hadi bakalım bi daha olmasın deyip salınmamalı.
  Cevapla
 • İsmail 4 ay önce Şikayet Et
  Bunun memleketlerine alakası yok ama bir konyalı olarak çok üzüldün,çok utandım.bir insan doğuyor, annesi babası ne emekler harcıyor, gözünden bile kıskanıyor...vicdansızın,namussuzun teki çıkıp katlediyor.vay be.ne kolayyymışşş.
  Cevapla
 • Ahmet cece 4 ay önce Şikayet Et
  Kız verilirken neye dikkat ediliyor ? gecim yapabiliyormu tek soru bu ! Psikopatmi ruhsal sorunları var mı ? Diye arastırılmiyor
  Cevapla
 • Yakub 4 ay önce Şikayet Et
  Zani bekarlara yüz sopa zani evlilere recm katillere idam bence şüphesiz kesin çözüm. Allah cc sonumuzu hayırlı eylesin inşaAllah.
  Cevapla
 • halkın sesi 4 ay önce Şikayet Et
  kadını suçsuzca öldürmüş cani adam.bence idam şart
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Forbes'tan BAE Prensi hakkında çarpıcı makale
Umman'ın yeni sultanı Heysem bin Tarık Türk çıktı