Veliler ayağa kalkmıştı! O öğretmen için karar

Hatay’ın İskenderun ilçesinde 2019-2020 eğitim öğretim yılının açılış gününde sınıfa alkollü geldiği iddia edilen öğretmen açığa alındı.

GİRİŞ 12.09.2019 06:49 GÜNCELLEME 12.09.2019 09:56
Bu Habere 15 Yorum Yapılmış

Edinilen bilgiye göre, İskenderun ilçesindeki bir ilkokulda eğitim öğretim yılının açılış gününde, sınıfa gelen öğretmen M.T’nin alkollü olduğunu fark eden veliler duruma tepki gösterdi. Çocuklarını sınıftan alan aileler durumu hemen okul müdürüne bildirdi. Okula gelen polis alkollü olduğu iddia edilen öğretmenini çıkarmak istedi. Öğretmen M.T., polislerin ısrarları sonucunda sınıftan velilerin tepkisiyle dışarı çıkarıldı. Okul binasından çıkarken M.T.’nın ayakta durmakta zorluk çektiği gözlenirken kendisini görüntüleyen gazeteciyi de cep telefonu ile çekmeye başlaması ise dikkat çekti.

Veliler ise öğretmen hakkında davacı olacaklarını ifade ederek emniyete gidip şikayetçi oldu. Polis tarafından öğretmenin alkol raporu alındı ve durum tutanak ile İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bildirildi.Daha önce Hatay’ın Arsuz ilçesinde öğretmenlik yapan M. T.’nin bir olay sonrası açığa alındığı öğrenildi.

 

 

YAZDIR
YORUMLAR 15
 • Ali 5 ay önce Şikayet Et
  Daha güzel bir meyhaneye ataması yapılır..!
  Cevapla
 • Leon king 5 ay önce Şikayet Et
  Kademe ilerlemesi cezası verin gitsin. Hemde 3 yıl.
  Cevapla
 • Mahmut 5 ay önce Şikayet Et
  Oglum CHP devri bitti, neden anlamakta zorluk cekiyorsunuz?. Ya bu deveyi gudeceksiniz (yani bu milletin degerlerine saygili olup onlara ayak uyduracaksiniz) yada fetö itleri gibi bu diyardan gideceksiniz. 3ncu bir yol yok.!
  Cevapla
 • Veysel 5 ay önce Şikayet Et
  Açığa al maaşının üçte ikisini yattığı yerden alsın.beraat ederse veya disiplin cezası alırsa maaşının geri kalanınıda alsın.devlet böylelerine ceza mı veriyor yoksa ödül mü?
  Cevapla
 • Vatan 5 ay önce Şikayet Et
  Bu şahsı tanıyorum kaçıncı vukuatı. Neden hala atılmıyor anlamıyorum.
  Cevapla
 • murti 5 ay önce Şikayet Et
  atılamaz.çünkü yaptığı fiilin karşılığı yok.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Ceren Damar'ın katilini savunan avukata soruşturma
Yeni taşındığı evin bahçesinden çıkanlar şaşırttı