Atama kararları Resmi Gazete'de

Diyanet İşleri Başkanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kuruluna ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Atama kararları Resmi Gazete'de
Atama kararları Resmi Gazete'de
GİRİŞ 12.09.2019 07:36 GÜNCELLEME 12.09.2019 09:16
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre, Diyanet İşleri Başkanlığında açık bulunan İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğüne Akif Pusmaz, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Mehmet Bilgin, Burdur İl Müftülüğüne ise Enver Türkmen atandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığına Ulaş Gönen Kırlı'nın ataması gerçekleştirilirken, Amasya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Bilal Eken, Hakkari İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Ali Elgin getirildi.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu İkinci Başkanlığına Selamettin Ermiş atanırken, üyeliklerine ise Ahmet Kılıç, Nurettin Şar ve Rıdvan Kahveci getirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Celil Güngör ile Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Hayati Cankaloğlu ise görevlerinden alındı.

 

ETİKETLER
Resmi Gazete
YAZDIR
YORUMLAR 5
 • hakikat 5 ay önce Şikayet Et
  Enver türkmen bir zamanlar benimde müftümdü. çok değerli bir kişidir. Budura hayırlı olsun.
  Cevapla
 • serdar 5 ay önce Şikayet Et
  celil güngör TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ'Nİ meb bağlı okullarda 1. hedef olarak belirlemişdi. Bu bağlamda Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Celil Güngör görevden alınması çok isabetli bir kara olmuş aile kavramının bozulmaması açısından . Zira toplumsal cinsiyet eşitliği (lgbt nin temelini oluşturacak ailesiz toplumlar üretmeyi amaçlayan bir sistem) adı altında yapmak istedikleri toplumda kadın erkek gibi davransın erkekde kadın gibi davransın.ulus devletleri ve Ahlakı yok etme amacındaydılar.
  Cevapla
 • Destan 5 ay önce Şikayet Et
  Allahim Reise isabetli kararlar, hayirli yol arkadaşlari nasip et.
  Cevapla
 • tarik 5 ay önce Şikayet Et
  peş peşe aciklamalar peş peşe peş peşe kim yazıyor bunlari kıl oluyorum
  Cevapla
 • Devlet i aliyye 5 ay önce Şikayet Et
  Sayın başkanım çok yaşa Sen olmazsan halimiz nece olur
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Denetim çürükleri ayıklayacak
Libya'da son dakika gelişmesi! UMH duyurdu: Askıya alındı