Diri diri gömülen kız çocuğu mezardan sağ çıktı

Hindistan'da ölen kızını gömmek için mezar kazan baba, toprak kabın içinde yerin yaklaşık 90 santimetre derinliğine gömülmüş yeni doğan bir bebek buldu.

Diri diri gömülen kız çocuğu mezardan sağ çıktı
Diri diri gömülen kız çocuğu mezardan sağ çıktı
GİRİŞ 14.10.2019 16:31 GÜNCELLEME 14.10.2019 16:34
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Hindistan'ın Uttar Pradeş eyaletinde bir mezarlıkta, ölen kızını gömmek için toprağı kazan baba, diri diri gömülmüş bir kız bebeği mezardan sağ çıkardı.

 

 

Hindustan Times'ın haberine göre, emniyet yetkilisi Abhinandan Singh, basına yaptığı açıklamada, erken doğum sonrası hayatını kaybeden kızını gömmek için toprağı kazan bir adamın tesadüfen, toprak kabın içinde yerin yaklaşık 90 santimetre derinliğine gömülmüş yeni doğan bir kız bulduğunu belirtti.

Singh, çukuru kazdığı esnada küreği toprak kaba vuran adamın, çıkardığı kabın içinde canlı bulduğu bebeği kurtardığını ve pamukla süt verdiğini ifade etti.

 

 

Hastanede tedavi altına alınan bebeğin "hayatının kurtarıldığını" söyleyen Singh, bebeği diri diri kimin gömdüğünü ortaya çıkarmak için soruşturma başlatıldığını kaydetti.

Bebeğin ebeveynlerini bulmaya çalıştıklarını aktaran Singh, bu olayın, onların rızasıyla gerçekleşmiş olduğundan şüphelendiklerini söyledi.

Bebeğin sağlık durumunun iyiye doğru gittiği bilgisi paylaşıldı.

KAYNAK: AA
YAZDIR
YORUMLAR 4
 • yusuf 3 ay önce Şikayet Et
  Diri diri hangi sucundan ötürü gömüldügü soruldugu zaman. Tekvir suresi
  Cevapla
 • Ayşe Elmas 3 ay önce Şikayet Et
  Diri diri gömülen kız çocukları ayeti geldi aklıma :(
  Cevapla
 • orhan 3 ay önce Şikayet Et
  O ALLAH C.C. ki vesileleri yaratandandır.
  Cevapla
 • israfil 3 ay önce Şikayet Et
  Âl-i İmran Suresi : 145. Hiçbir kimse Allah'ın izni olmadan ölmez. Ölüm belirli bir süreye göre yazılmıştır. Kim dünya menfaatini isterse, kendisine ondan veririz. Kim de ahiret mükâfatını isterse, ona da ondan veririz. Biz şükredenleri mükâfatlandıracağız.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Kar yeniden geliyor! Meteoroloji'den çok sayıda ile son dakika uyarısı...
Korkunç iddia: 176 kişiye mezar olan faciada ABD iması ortalığı karıştırdı