İnce'nin gafı sonrası Fox TV'den ağır skandal

Muharrem İnce'nin canlı yayında 'Demirel ve Özal nasıl gittiyse, Erdoğan da öyle gidecek' sözü üzerine FOX Tv hemen ekrana KJ olarak 'Özal nasıl gittiyse Erdoğan da öyle gidecek' yazdı. Bu skandal sosyal medyada da büyük tepki topladı.

GİRİŞ 17.05.2018 00:31 GÜNCELLEME 17.05.2018 10:50

Muharrem İnce'yi canlı yayında ağırlayan Fox TV, büyük bir skandala imza attı.

İNCE'NİN GAFI SONRASI FOX TV'DEN SKANDAL KJ!

 

İnce'nin 'Demirel nasıl gittiyse, Özal nasıl gittiyse, Erdoğan da öyle gidecek' sözünün hemen ardından Fox TV, ekrana 'Özal nasıl gittiyse Erdoğan da öyle gidecek' şeklinde bir KJ yazdı.

ÖZAL'IN ŞÜPHELİ ÖLÜMÜ

Bilindiği üzere, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın daha Cumhurbaşkanlığı'nın dördüncü yılında vefat etmesi yıllarca tartışılmış, Özal'ın zehirlendiği ihtimali üzerinde durulmuştu. Bu şüpheli ölüm, bugün de halen esrarını koruyor.

İNCE NASIL BÖYLE BİR ÖRNEK VERİR!

Fox TV'nin skandal KJ'si bir yana, Muharrem İnce'nin, Erdoğan hakkında Turgut Özal örneğine başvurması seyircide şaşkınlığa sebep oldu. Çünkü Turgut Özal'ın cumhurbaşkanlığı seçimle değil, şüpheli bir ölümle son bulmuştu.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞIYOR

Muharrem İnce'nin ve Fox TV'nin ortaya koyduğu bu skandala sosyal medyadan büyük tepki geldi.

FOX TV, YOUTUBE'DAKİ CANLI YAYININI DURDURDU

Skandal KJ'ye gelen tepkilerin yoğunlaşması üzerine Fox TV Youtube'daki canlı yayın linkini bir süreliğine askıya aldı.

İşte gelen tepkilerden bazıları:

YAZDIR
YORUMLAR 394
 • Tuncel TURGUT 18 saat önce Şikayet Et
  Yazık ettin kendine. Biz de seni demokrat sanıp siyasi ortama farklılık katacağını düşünüyorduk. Demek ki yanılmışız. Veya gelecek seçimlere daha iyi hazırlan da gel demek düşer bize. Bekleriz. Güle güle.
  Cevapla
 • fedai 1 gün önce Şikayet Et
  çok uzatıyorsunuz .. sizde adamın onu kasdetmediğni biliyorsunuz.. iftira atmayın muharrem inceye .. siz doları bi düşürün .. eşim yabancı diye devlete her yıl 80$+72tl para ödüyorum .. 2 çocuk sahibiyim.. defalarca söyledim.. bunlara çözüm getirin...göç idaresinden 1 gün geç randevu aldım diye 50$ ceza kesildi hemen .. bunlara çözüm bulun.. resmi evliyim ama zamanı gelince devlet $ için tepemize çöküyor malesef..doğum parası , süt parası vermeyin istemiyoruz ama böyle haraç da almayın bizden ...
  Cevapla
 • ömer 3 gün önce Şikayet Et
  Ya hu.. bu soyadı ince ama adabı kabadayı tavırlı adaycık Kemal başkanının kurtulmaya çalıştığı sıradan biri. Zaten ince de seçilemeyeceğini biliyor ama piyasada chp başkanlığı için puan toplamaya çalışıyor. Piyasadaki adayların hiçbirinde R.T.E nın yanına yaklaşacak birikim yok. Sayın Cumhurbaşkanımız açık ara farklı bir lider. O son zamanların Dünya lideri. Bunu dost düşman herkes kabul ediyorda, işte o kabul eden düşmanlar hırs ve kinlerinden tersini yapıyorlar. Çatlasanızda patlasanızda 24 Haziranda Recep Tayyip Erdoğan'ı Başkan seçeceğiz. Vesselam
  Cevapla
 • Bamsı Beyrek 3 gün önce Şikayet Et
  Fox kanalı. ABD kanalı,CIA kanalıdır.Çalışanlar da türlü türlü CIA eleme metotlarından geçip sonra işe alınıyordur. Önce ABD menfeatleri diyen bir kanal ve bir çalışanlar topluluğu ...Her programını ,her haberini bu çerçevede değerlendirmek lazım..
  Cevapla
 • K.yildirim 3 gün önce Şikayet Et
  Bunlar ilkesiz,ülkesiz ve gölgesiz insanlar.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
ABD resmen duyurdu: Anlaşma sağlandı!
Özil ile Gündoğan Alman Cumhurbaşkanı'yla görüştü