Turkcell internet kotlarını ikiye katlayacak

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından "Türkiye Kazanacak" sloganıyla açıklanan Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na destek veren Turkcell, bugünden itibaren internet kotalarını 2'ye katlayacak.

Turkcell internet kotlarını ikiye katlayacak
Turkcell internet kotlarını ikiye katlayacak
GİRİŞ 13.10.2018 10:21 GÜNCELLEME 13.10.2018 11:22
Bu Habere 7 Yorum Yapılmış

Turkcell'den aldığı bilgiye göre, şirket, Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na dev iletişim kampanyasıyla destek verecek. Turkcell abonelerinin internet kotaları 2'ye katlanacak. Yıl sonuna kadar sürecek kampanyayla Turkcellliler aynı fiyata 2 kat daha fazla internet kullanabilecek.

"Turkcell Türkiye için var"

 

 

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, çeyrek asırdır Türkiye'nin dijital ve toplumsal kalkınmasına katkı sağlamak için çalıştıklarını belirtti.

Enflasyona eksi yönde katkı yapan tek sektör olarak, bugün de üzerlerine düşen görevi yerine getirdiklerini ifade eden Terzioğlu, "Turkcell Türkiye için var. Türkiye olmadan Turkcell var olamaz. Biz de dijital altyapımızı müşterilerimize açarak internet kotalarını ikiye katlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz aynı fiyata 2 kat daha fazla internet kullanmaya başlayacak. Biliyoruz ki Türkiye kazanırsa Turkcell de kazanacak." diye konuştu.

Tüm kampanyalar BiP’ten takip edilebilecek

Bireysel ve kurumsal tüm faturalı müşteriler ve paketli faturasız abonelerin faydalanacağı kampanyaya katılım, yerli iletişim ve yaşam platformu BiP ile sağlanıyor.

Bugünden itibaren 4,5G uyumlu SIM kart sahipleri, dünyanın en gelişmiş anlık mesajlaşma platformu BiP'in Keşfet bölümünde yer alan "Enflasyonla Mücadele" kanalını takip ederek, kampanyaya dahil olacak.

Öte yandan, SIM kartları 4,5G'yi desteklemeyen Turkcellliler de kampanyadan faydalanmak için en yakın Turkcell bayiinde ücretsiz olarak SIM kartlarını değiştirip kotalarını katlayabilecek.

Mevcut müşterilerin yanı sıra Turkcell ailesine yeni katılan abonelerin de yararlanabileceği kampanya, tarifelerdeki internetin yanı sıra Turkcell uygulamalarındaki gigabyteları da ikiye katlayacak. Böylece, Turkcellliler BiP, TV+, fizy, Dergilik ve lifebox kullanmanın keyfini iki kat daha fazla yaşayacak.

ETİKETLER
artış
YAZDIR
YORUMLAR 7
 • MEHMET 1 yıl önce Şikayet Et
  Habersiz verdiği 2 gb vermemeye başladı. ben de hattımı taşıdım.
  Cevapla
 • mtdrgn 1 yıl önce Şikayet Et
  1 ay önce hattını taşıyana 27 liraya verdiği tarifeyi bugün 32 liraya veriyor. başka bir şey söylemek istemiyorum.
  Cevapla
 • düşmeli 1 yıl önce Şikayet Et
  turkcell fiyatlar yüksek. düşmelisin.
  Cevapla
 • hasso 1 yıl önce Şikayet Et
  fiyatı düşürsün fiyatı o ne öyle minimum yükleme 30 tl
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  ya fiyatlar onlarda katlanacakmı
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Bakan Soylu'dan son dakika açıklama: Valilere karantina talimatı
Türkiye'nin İtalya ve İspanya'ya yaptığı koronavirüs yardımına NATO'dan övgü: Gurur duyuyoruz