Rüyada ölmüş birini görmek ne anlama gelir | Rüyada ölmüş birini görmek ve ağlamak...

Rüyada ölmüş birini görmek yorumu genel manada işlerinin yoluna gireceğine ve borçlarını ödeyerek rahatlayacağına, helal yollardan para kazanılacağına ve bereketli mal varlığı anlamına gelir. Rüyada ölmüş birini görmek ve ağlamak hem aile hem de duygusal yaşantınızda duygusal açıdan büyük sorunlar yaşayacaksınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada ölmüş birini görmek ne anlama gelir | Rüyada ölmüş birini görmek ve ağlamak...
Rüyada ölmüş birini görmek ne anlama gelir | Rüyada ölmüş birini görmek ve ağlamak...
GİRİŞ 09.11.2019 17:15 GÜNCELLEME 09.11.2019 17:15
Bu Habere 70 Yorum Yapılmış

Uyku sırasında görülen rüyada ölmüş birini görmek nasıl yorumlanır? sorusu, vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Gün içerisinde psikolojik olarak etkileyen ve tabiri en çok merak edilen rüyalar arasında yer alıyor. Bu bağlamda ‘’ Rüyada ölmüş birini görmek ne anlama gelir?’’ sorusuna arama motorundan yanıt aranmaya başlandı. Haberimizin detayında ölmüş birini görmek ve ağlamak, ölmüş birini gülerken görmek, ölmüş birini canlı görmek, ölmüş birinin elini öpmek anlamları yer alıyor.

RÜYADA ÖLMÜŞ BİRİNİ GÖRMEK

Aile, iş ve sosyal hayatta meydana gelecek güzel gelişmelere ve hayırlı haberler alınmasına işaret eder. Rüyada, ölmüş bir yakının,aile bireyinin, görülmesi rüya sahibi için güç, rızk, hayırlı ömür demektir. İşte, rüyada ölü birini görmenin farklı durumlardaki tabiri...

Rüyada, ölmüş bir kimseyle konuşmak

Uzun zamandır sıkıntı içinde olan rüya sahibi için güzel günlerin habercisidir. İş hayatında geleceği güzel yerlere gelerek hayırlı bir gelecek kuracağına işaret eder. Ölen kimsenin rüya sahibine aslında ölmediğini söylemesi, o kişi için şehitlik makamına ermek şeklinde yorumlanır.

Rüyada ölü kimseyi otururken görmek

Rüyada ölmüş birini otururken görmek; kişinin iş hayatında büyük başarılar elde edeceğine, ayrıca mevki ve makam yönünden yükseleceğine yorumlanır.

Rüyada, ölmüş bir yakına sarılmak, öpmek

Ölmüş bir kimseyi canlı bir şekilde görerek yakınlık içinde olmak; rüya sahibinin uzun zamandır sıkıntı içinde olduğuna ve bu sıkıntıları atlatarak refaha ereceğine, ayrıca bolluk, bereket içinde olacağına yorumlanır.

Rüyada ölmüş birinin elini öpmek

Rüyada ölmüş bir büyüğün elini öpmek, rüya sahibinin etrafıyla kaynaşamayan çekingen bir yapıya sahip olduğuna ancak, bu saatten sonra sıkıntılarını aşmış olduğuna işaret eder. 

Rüyada ölmüş birini beyaz kıyafetler içinde görmek

Rüya sahibinin çok istediği hayalini kurduğu bir işte hedefine ulaşmasına, güzel günlerin geleceğine ve hayırlı bir kimseyle dünya evine gireceğine işaret eder. 

Rüyada ölmüş kimseyi güzel bir şekilde görmek

Ölen kimsenin yerinde huzurlu olduğuna işaret ederken; ölü kişi eğer tanıdık biri değilse bu rüya sahibinin dünya ve ahiret saadetine erişmesine, bazen de uzun ömre ve hayırlı amele yorumlanır.

Rüyada ölmüş kişiyi mezarda görmek

İş hayatında yapılan hatalara ve bu hataları düzeltmek için yapılan mücadeleye yorumlanır. Görülen bu rüya rüya sahibinin iş hayatında yaptığı düşüncesiz hatalar ve ani kararlar şeklinde yorulur.

Rüyada ölmüş kimseyi kefenler içinde görmek 

Hayra yorulmaz. Rüya sahibi için sıkıntılı günlerin geleceğine ve aile, iş hayatında ayrılıklara giden problemler yaşayacağına yorulur.

Rüyada ölmüş kişinin güldüğünü görmek

Rüya sahibinin her adımını hayır için ve Allah rızası için attığının işaretidir.

Rüyada ölmüş birinin ağladığını görmek

Rüya sahibinin yakın zaman da çok hayırlı bir haber alacağı maddi sıkıntılarının son bulup bolluğa ereceğine, çok mutlu bir haber alıp gözyaşlarına boğulacağına yorumlanır.

Rüyada ölmüş kimsenin şikayet etmesi

Kişinin sıkıntı içinde olduğuna ve dua beklediğine işaret eder. Rüya sahibi o kimse adına dua etmeli ve Allah'tan kişinin affını talep etmelidir.

Rüyada ölü birini siyah ve çirkin elbiselerde görmek

O kişinin çоk üzüntülü оlduğunu vе аzаp çеktiğinе işarettir.

Rüyada ölmüş kimsenin bir haber vermesi

Rüya sahibine verilen bu haberin doğru çıkacağına işaret eder. Eğer haber iyiyse iyi, kötüyse kötü gelişmelere yorulur.

Rüyada ölü bir kimse tarafından azarlanmak

Rüya sahibinin yaptığı yanlışlardan dönmesi için bir ikazdır. Bu rüyayı gören kimse yanlışından dönerek, kendine çeki düzen vermelidir.

Rüyada ölmüş bir kimse için ağlamak

Rahmete ve merhamete, kişinin temiz kalbine, yakın zamanda mutluluk içinde bulunmaya, kendisine ulaşacak müjdelere, sevindirici olaylara, işinin gücünün rast gitmesine, toplum içinde iyi bir ada sahip olmasına işaret eder.

Rüyada ölü kimseden bir şey almak 

Bu yemek vs. herhangi bir şey olabilir, rüya sahibinin hiç beklemediği anda güzel nimetlerle mükafatlanacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş kimseye bir şey vermek 

O kişinin ahirette güzel bir dereceye sahip olduğuna ve kendisine birçok nimet ulaştığına yorumlanmaktadır.

Rüyada ölü kimseye yemek veren kişi, gerçek hayatta da yardıma muhtaç kişilere yardım eder. Rüyada ölü birine su vermek, o kişinin ahirette güzel bir dereceye sahip olduğuna ve kendisine birçok nimet ulaştığına yorumlanmaktadır.

 

Ancak rüyada ölü kişiye para vermek hayra yorulmaz; bu rüya, rüya sahibinin bilmeden bazı hatalar yaptığına ve günah işlediğine işaret eder. Rüyada ölmüş kimseye bir şey vermenin psikolojik tabiri, rüya sahibinin o kişiye duyduğu özlemdir.

 
YORUMLAR 70
 • aslan 3 ay önce Şikayet Et
  rüyada ölmüş dayımın bana ekmek pişirip verdiyini gördüm
  Cevapla
 • Sahin kurt 3 ay önce Şikayet Et
  Rűyamda kemal sunali gőrdům Ben ona söyledim sen 2000 yilinda öldű ne işn var burda dedim oda her şey ragmen hayat devam ediyor dedi ama benim gördűm yer cami idi ve gűlűyordu Ben gercek hayatda kemal sunali cok seviyorum bu konu hakinda bana net bilgi verebilen biri varmi Ben namaz kildgmda dua ederken aklimma geldignde dua ederim kemal sunal la bana net bilgi verirseniz sevirm teşkűr ederim iyi geceler saygilar
  Cevapla
 • YUSUF 7 ay önce Şikayet Et
  Ruyada ölmuş bi insana du edince cennet senin mekanın olsun neyin anlamına gelir
  Cevapla
 • muhsin 10 ay önce Şikayet Et
  Babannemin elbiselerini başka birinde gördüm ve biri bana elbisesini bile düşmanı giyiyor dedi ağladım acaba hayırlı mıdır
  Cevapla
 • ilahə 10 ay önce Şikayet Et
  selam iyi
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Elazığ'dan acı haber: Can kaybı 39'a yükseldi
Suriye-Türkiye sınırında bombalı saldırı