Edirne'de 8 kaçak göçmen yakalandı

Edirne'de polisin düzenlediği operasyonda bir evde 8 kaçak göçmen yakalandı.

Edirne'de 8 kaçak göçmen yakalandı
Edirne'de 8 kaçak göçmen yakalandı
GİRİŞ 02.05.2024 15:59 GÜNCELLEME 02.05.2024 15:59

İl Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü ile Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmada Medrese Ali Bey Mahallesi'nde bir grup kaçak göçmenin bulunduğunu belirledi.

Mahalleye operasyon düzenleyen polis, bir evde yaptığı aramada 6 Filistinli, 2 Suriyeli olmak üzere 8 kaçak göçmeni yakaladı. Gözaltına alınan göçmenlerden Suriye uyruklu M.M.'nin, 'Göçmen kaçakçılığı yapma' ile 'Hükümlü ve tutuklunun kaçması' suçlarından 3 aranma kaydı bulunduğu belirlendi.

Göçmenlerle ilgili soruşturma sürüyor.

Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR

Editör Hakkında

Trabzon’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Bahçelievler Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde ‘Web Programcılığı’ bölümünden mezun oldu. Yüksek öğrenimini, Atatürk Üniversitesinde ‘Yeni Medya ve Gazetecilik’ mezunu olarak tamamladı. Gazeteciliğe ilk adımını 2011 yılında attı. 12 yıllık profesyonel meslek hayatında SEO içerik ve muhabirlik de dahil olmak üzere ağırlıklı olarak gündem, dünya, ekonomi, spor ve teknoloji kategorilerinde birçok haber ve röportaja imza atarak galeri ve video hazırladı. Bahadır Alemdar, meslek hayatına Haber7.com'da aktif olarak devam etmektedir.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
ABD Başkanı Joe Biden adaylıktan çekildi! Başkan adayını da ilan etti
İsrail işgalci köpeklerine ağlıyor