Hillary Clinton'dan ilk açıklama

ABD Başkanlık seçimini kaybeden Hillary Clinton açıklama yaptı.

GİRİŞ 09.11.2016 19:52 GÜNCELLEME 10.11.2016 09:53
Bu Habere 30 Yorum Yapılmış

ABD'de başkanlık seçimlerini kaybeden Demokrat Parti'nin başkan adayı Hillary Clinton, seçimin galibi Donald Trump'ın bütün Amerikalılar için başarılı bir başkan olması temennisinde bulundu.

SONUÇLAR CANIMI ÇOK ACITTI

Clinton, "Seçim sonucunun hepinizi hayal kırıklığına uğrattığını biliyorum. Benim de canımı çok acıttı. Ve bu acı bir süre devam edecek" ifadelerini kullandı.

CLINTON'DAN TRUMP'A TEKLİF: BİRLİKTE ÇALIŞABİLİRİZ

Clinton, Trump ile konuştuğunu ve ülke adına kendisiyle çalışabileceğini söyledi.

"5 DOLAR BİLE OLSA KATKIDA BULUNANLARA TEŞEKKÜR EDERİM"

"Yapılabilecek en iyi seçim kampanyasını gerçekleştirdiniz. Sonucu kabul edip geleceğe bakmalıyız. İnsanları etkilemeye çalışan tüm insanlar, sesleriniz duyuldu. Katkıda bulunan herkese 5 dolar bile olsa, katkıda bulunan herkese teşekkür ederim. Genç insanlarımıza şunu söylemek istiyorum, tüm yetişkin hayatımı inandıklarım doğrultusunda mücadele ederek geçirdim. Bazı acıtıcı başarısızlıklarım oldu. Birçoğunuz mesleki kabuğun başındasınız. Lütfen hiçbir zaman inanmayı bırakmayın ve inandıklarınız doğrultusunda mücadele etmekten vazgeçmeyin"

"GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ"

"Hala gerçekleşmemiş de olsa başka bir gün benim gerçekleştiremediğimi başka birisi yapacaktır. Tüm küçük kızlarımıza da şunu söylemek isterim hiçbir zaman güçlü olduğunuzu, tüm fırsatları hak ettiğinizi unutmayın. Hayallerinizi ve inançlarınızı kovalamak için hak ettiğinizi unutmayın. Ülkemiz ve bana verdikleri için müteşekkirim. Bunun için her gün şükrediyorum. Bizler beraber durursak ve beraber çalışırsak, farklılıklarımıza saygı duyarsak, bu ulus için çalışmaya devam edersek, güzel günler hala önümüzdeki günler olacak."

"Siz de bilirsiniz. Beraber daha güçlü olduğumuzu ve daha ileri gideceğimize inanıyorum. Hiçbir zaman bunun için mücadele ettiğinize pişman olmamalısınız. Endişelenmeyelim, inancımızı kaybetmeyelim. Tanrı ABD'yi ve vatandaşlarımızı korusun"

YORUMLAR 30
 • cin ali 7 yıl önce Şikayet Et
  Biraz daha konuşsa kazanamamanın verdiği üzüntüden ağlayacaktı. Yine de kuyruğu dik tutmaya çalışıyor.
  Cevapla
 • Ali 7 yıl önce Şikayet Et
  Gülen konusunda birlikte çalışabilirz diyo
  Cevapla
 • Recep 7 yıl önce Şikayet Et
  Bizdeki Muhalefet Küfür ediyor Milletin faydasına yapılan ne varsa engel olmaya çalışıyor.İşte Amerika da Avrupa da bunun için daha refah bir hayat yaşıyorlar.CHP Gibi bir Muhalefetleri olsa Çoktan Tarih olmuşlardı. on tane Atom bombası yeseydik gene CHP Gibi bir muhalefetten daha az zarar görürdük.
  Cevapla
 • reis yolunda 7 yıl önce Şikayet Et
  duygularıma tercüman oldun
  Cevapla
 • the saint 7 yıl önce Şikayet Et
  Gitti himmet paraları boşaaaaaaaaaaaaaaaa
  Cevapla
 • Halkın Sesi 7 yıl önce Şikayet Et
  Abd deki kaybedenlerin tekrar yönetimde görev almaları örnek teşkil edecek bir durumdur. Milyonlarca oy alan birisinin ikinci olupta kayıplara karışması yerine yönetimde görev verilmesi gerçekten güzel.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
MSB kaynaklarından korsan seçim hazırlığındaki PKK/YPG'ye: Tamamen bertaraf edilecekler
Milyarderlerin yeni gözdesi! Uçan bir daha binmek istiyor: İşte Falcon 6X'in özellikleri!