Kraliçe'ye 200 bin lira maaşla editör

Buckingham Sarayı, Kraliçe'nin katıldığı etkinlikleri duyuracak, takipçi sayısını artıracak sosyal medya editörü arıyor.

Kraliçe'ye 200 bin lira maaşla editör
Kraliçe'ye 200 bin lira maaşla editör
GİRİŞ 21.04.2016 15:25 GÜNCELLEME 21.04.2016 15:25

Kraliçeliği boyunca renkli televizyondan, cep telefonuna, internetin kullanımına kadar birçok teknolojik devrime şahitlik eden ve bugün 90 yaşına basan İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth, sosyal medya hesaplarını yönetecek editör arıyor.

Buckingham Sarayı'nın, sosyal medya editörü için verdiği iş ilanında seçilecek adayın, yılda 50 bin Sterlin (yaklaşık 200 bin TL) maaşa Kraliçe'nin devlet ziyaretleri, katıldığı etkinlikler ve Kraliyet duyurularını milyonlara duyurması gerektiği ifade edildi.

Daily Mail’in haberine göre, sosyal medya editörünün, sosyal medya hesaplarını yönetmesi yanında dünya çapında daha fazla ziyaretçi ve takipçi kazandırması da isteniyor.

Britanya Kraliyeti'nin resmi internet sayfasında duyurulan iş ilanında dolgun maaşın yanında 33 gün yıllık izin, ücretsiz öğle yemeği ve ikramiyelerin de bulunduğu ifade edildi.

Kraliçe ilk tweetini 2014 yılında Londra'daki Bilim Müzesi'ni ziyaretinde atmıştı. Kraliçe'nin 2,16 milyon takipçisi var.

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
ABD, Türkiye sınırına 400 tank yığdı
Galatasaray, van Aanholt ve Sacha Boey'i KAP'a bildirdi!