Süpercan oyun inceleme

Tamamen Türk yapımcılar tarafından geliştirilen ve 7 yaş üstü kullanıcılar için, şiddetsiz, vahşetsiz, keyif dolu bir macera oyunu olan SüperCan'ı enine boyuna inceledik.

Süpercan oyun inceleme
Süpercan oyun inceleme
GİRİŞ 26.05.2011 11:35 GÜNCELLEME 26.05.2011 11:35

Türk Telekom'un TTÇocuk platformu için Sobee tarafından geliştirilen SüperCan (+7 yaş), küçük yaştaki kullanıcıları yeni bir süper kahraman ile tanıştırıyor!

SüperCan adlı karakterimiz, ormanların yok edilmesinin önüne geçmek için acımasız robotlara karşı savaş verirken, ona bir yandan da Iron Man, Spider-Man ve Hulk gibi Marvel'in çizgi roman kahramanları   eşlik ediyor. Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net, bu ilginç oyunu detaylıca inceledi.  (Adım Adım SüperCan Kurulumu)


İncelemenin tamamına ulaşmak için tıklayınız

Hikaye, SüperCan'ın birçok maceradan sonra dinlenmek için yola çıkmasıyla başlıyor. Uçakta I Can Football oynayan SüperCan, çağrı cihazından gelen mesaj yolluyla bu keyfini yarıda bırakmak zorunda kalıyor.

Zira ağaç kesen robotlar ortaya çıkıyor ve dünyanın ormanlarını bir bir yok etmeye başlıyorlar. Tabii kahramanımız SüperCan buna kayıtsız kalmıyor ve maceraya atılıyor! (Süpercan Fikri Nasıl Ortaya Çıktı?)

Kontroller


Oyunda kullanabileceğiniz tuşları, Kontroller seçeneğine girerek görebilirsiniz

Kontrol bize geçtiğinde bir ormandayız. Elimizde özel bir ışın kılıcı bulunuyor. Klavyenin ok tuşları ile yönlendirmeyi yaparken, "W" ile çevredeki çöpleri toplamamız, "A" ile takla atmamız, "S" ile obje toplamamız veya kullanmamız, "D" ile ise saldırı yapmamız söz konusu.

(ShiftDelete.Net )

SüperCan oyununu beğendiniz mi? Oyun ile ilgili düşünceleriniz neler? Ülkemizde yapılan bu tür projelerin devamının gelmesini istiyor musunuz?

 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
CHP yönetimindeki Antalya'da suya yüzde 446 zam
Dünyadaki kriz sonrası uzman isimden yerli ve milli yazılım uyarısı!