MasterChef Sergen nerelidir, kimdir ve kaç yaşındadır? MasterChef Sergen Özen hayatı ve biyografisi

MasterChef Sergen, Şükrü ile ettiği kavga ile gündeme geldi. Yarışmadaki konuşmaları ve centilmenliği ile seyircinin dikkatini çekmeyi başardı. Yarışmacı, çıkardığı tabaklar ile ile ana kadroya girmeye hak kazandı. Peki, MasterChef yarışmacısı Sergen kimdir, aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? Masterchef Sergen'e dair tüm bilgiler...

MasterChef Sergen nerelidir, kimdir ve kaç yaşındadır? MasterChef Sergen Özen hayatı ve biyografisi
MasterChef Sergen nerelidir, kimdir ve kaç yaşındadır? MasterChef Sergen Özen hayatı ve biyografisi
GİRİŞ 28.09.2021 17:23 GÜNCELLEME 28.09.2021 17:23
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

MasterChef Sergen, Masterchef Türkiye'nin 22 Ağustos akşamı yayınlanan yeni bölümünde, yedek yarışmacıların mücadele ettiği yarışmada, tüm rakiplerin eleyerek ana kadroya dahil olan on altıncı isim olmayı başardı. Peki izleyicilerin, hayatını ve kariyerini araştırdığı Sergen Özen kimdir, kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? İşte tüm merak edilenler...  

Sergen Özen, 25 yaşındadır ve aslen Tekirdağlıdır. Otelcilik Lisesi'nden mezun oldu. 9 senedir aşçılık yapan yarışmacının köfteci dükkanı bulunmaktadır. 

Yetenekli yarışmacı, meslek hayatında çok sayıda ödüle layık görüldü. İstanbul’da düzenlenen bir gastronomi yarışmasında üçüncülük kazanan MasterChef Sergen yine katıldığı bir başka yarışmada, 'Alanya Altın Kepçe’de birinci oldu. 

MASTERCHEF SERGEN ELENDİ

Yarışmacı Sergen, MasterChef 2020'ye de katılmış, ancak eleme sırasında yemeğin sosunu eklemeyi unuttuğundan dolayı yarışmadan elenmişti. 

Ayrıca, bu sene düellolarda elenen MesterChef Sergen, yarışmada bu sezonda uygulanmaya başlayan kuralı kapsamında Danilo Zanna tarafından final turuna çıkarıldı.

MasterChef Emre nerelidir ve kaç yaşındadır? MasterChef Emre kimdir?MasterChef Emre nerelidir ve kaç yaşındadır? MasterChef Emre kimdir?

MasterChef Safanur kaç yaşındadır ve nerelidir? MasterChef Safanur kimdir? MasterChef Safanur kaç yaşındadır ve nerelidir? MasterChef Safanur kimdir?

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • avşarbey 4 ay önce Şikayet Et
    on planda olmak için son vuruşlar ile gündeme gelecek ve son 3 kişiden biri olacak
    Cevapla
  • serttaş 4 ay önce Şikayet Et
    sergen haftalarca saçma sapan yemekler yap son yarışmada birden bire profesyonel bir yemek yapması beni gerçekten şaşırttı sanki çok kolay oldu gibi geldi bana her halde rüyasında provasını yapmış gibi oldu. uzun zamandır izliyorum gözümden kaçmadı bu durum
    Cevapla