Camdaki Kız Hayri kimdir? Cihangir Ceyhan aslen nereli, evli mi?

Camdaki Kız'ın Hayri'si Cihangir Ceyhan diziye bomba gibi bir giriş yaptı. Yetenekli oyuncu Cihangir Ceyhan hayatı izleyiciler tarafından oldukça sık araştırılıyor. Peki Cihangir Ceyhan kimdir, kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? Cihangir Ceyhan'ın eşi kim? Oynadığı diziler ve hayatı...

Camdaki Kız Hayri kimdir? Cihangir Ceyhan aslen nereli, evli mi?
Camdaki Kız Hayri kimdir? Cihangir Ceyhan aslen nereli, evli mi?
GİRİŞ 25.03.2022 09:56 GÜNCELLEME 25.03.2022 09:56
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989'de Adana'da dünyaya geldi. Aslen Elazığ'lı olan Ceylan'ın annesi de Diyarbakırlıdır.

Eğitim hayatının ardından İstanbul'da yaklaşık 3 sene kamera önü oyunculuk dersi aldı. Bu eğitimin ardından Diyarbakır’a döndü.

2015'te ilk oyunculuk tecrübesini 'Yusuf' isimli sinema filminde edindi. Filmde Serdar karakterine hayat veren Ceyhan daha sonra internet dizisi 'Sıfır Bir Adana'da dikkatleri çekmeyi başardı. Bu dizideki oyunculuk performansı ile tanınan oyuncu dönemin popüler dizisi 'Çukur'da Azar karakterini canlandırdı. 

Çukur'dan ayrılmasının ardından Alev Alev dizisinde başrol oyuncu olarak performans gösterdi. Yetenekli oyuncu, dizinin final yapmasının ardından teklifleri değerlendirmeye başladı. 

Şimdi ise Camdaki Kız dizisindeki 'Hayri' karakteri ile ekrana gelecek. Başarılı oyuncu Ceyhan, Burcu Biricik ile başrolü paylaşacak.

Burcu Biricik kimdir? Burcu Biricik kaç yaşında ve hangi yarışma programıyla ünlü oldu? Eski hali...Burcu Biricik kimdir? Burcu Biricik kaç yaşında ve hangi yarışma programıyla ünlü oldu? Eski hali...

CİHANGİR CEYLAN'IN OYNADIĞI FİLM VE DİZİLER

 • 2015 - Yusuf (Film)

 • 2018 - Sıfır Bir Adana (İnternet dizisi)

 • 2019 - Çukur (Dizi)

 • 2020 - Alev Alev (Dizi)

 • 2021 - Camdaki Kız (Dizi) 

CİHANGİR CEYHAN EŞİ

Cihangir Ceyhan evlidir. Özel hayatını gizli yaşamayı tercih eden Cihangir Ceyhan'ın eşinin adının ne olduğu bilinmemektedir. 

Cihangir Ceyhan'ın eşi ve oğlu

Ve bu evliliğinden bir çocuk sahibidir. Oğlunun ismi ise İlhan Cihangir'dir. 

YORUMLAR 2
 • Sadii 1 yıl önce Şikayet Et
  Annesi de Adanalı ,Diyarbakır lı değil
  Cevapla
 • Zafer 1 yıl önce Şikayet Et
  Cihangir Ceylan değil Ceyhan
  Cevapla