Ezgi Sertel kimdir ve nerelidir? Eşi kim? Ezgi Sertel'in oynadığı diziler...

Yemek programlarının sempatik ve çok güldüren sunucusu Ezgi Sertel gündeme gelen isimler arasında. Hem oyuncu hem sunucu olan Ezgi Sertel'in eşi de tanıdığımız bir iism. İşte oyuncu ve sunucu Ezgi Sertel'in biyografisi...

Ezgi Sertel kimdir ve nerelidir? Eşi kim? Ezgi Sertel'in oynadığı diziler...
Ezgi Sertel kimdir ve nerelidir? Eşi kim? Ezgi Sertel'in oynadığı diziler...
GİRİŞ 12.06.2024 12:52 GÜNCELLEME 12.06.2024 12:52
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Ezgi Sertel 1 Ekim 1981'de Karabük, Safranbolu,'da dünyaya geldi. Aslen de Karabük'lü olduğu bilinmektedir. Şimdilerde 43 yaşındadır. 

İlk, orta ve lise öğreniminin ardından İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği Bölümü'nü başarı ile tamamladı. Bir sürenin ardından oyuncu olmaya karar verdi. İlk dizi deneyimini 2006'da yaşadı. Samanyolu TV'de yayınlanan, Yağmur'dan Sonra dizisinde boy gösterdi.

Daha sonra, dönemin popüler dizisi olan Tek Türkiye'de oyunculuk performansını sergiledi. Oyunculuk hayatına devam ederken gelen bir teklifi değerlendirdi ve sunuculuk yapmaya başladı. 

Sosyal medyayı da aktif olarak kullana n Ezgi Sertel, sosyal medyaya özel çok sayıda program yaptı. Çok sayıda programa konuk olarak katıldı ve seyircinin gönlünü fethetti. 

Ezgi Sertel, Show TV ekranında seyirci ile buluşan 'Ezgi Sertel Lezzet Haritası' isimli programı sunmaya başladı. Çıkışını yakaladığı asıl program bu yemek programıdır. 

Daha sonra TRT1'de yayına giren Fazlası Zarar isimli programda boy gösterdi. 

EZGİ SERTEL GELİNİM MUTFAKTA'DA

Her hafta sunucu değişikliğine giden Kanal D'nin programı Gelinim Mutfakta yemek yarışmasını bu hafta Ezgi sertel sunacak. 

Ezgi Sertel'in ardından Turgay Başyayla programa sunuculuk yapacak.

Gelinim Mutfakta son sunucusu Turgay Başyayla kimdir ve nerelidir? Turgay Başyayla asıl mesleği... Gelinim Mutfakta son sunucusu Turgay Başyayla kimdir ve nerelidir? Turgay Başyayla asıl mesleği...

EZGİ SERTEL SUNDUĞU PPOGRAMLAR

  • Ezgi Sertel ile Lezzetin Haritası

  • Fazlası Zarar

  • Gelinim Mutfakta

EZGİ SERTEL DİZİLERİ

  • 2006 - Yağmur'dan Sonra

  • 2007- Tek Türkiye

EZGİ SERTEL'İN EŞİ

Ezgi sertel, meslektaşı Ozan Çobanoğlu ile 2016'da dünya evine girdi.

Çift, 2020'de ikiz çocuklarını kucağına aldı.

YORUMLAR 1
  • s.ahmet çakırgöz. 2 yıl önce Şikayet Et
    iklimin insanı olmak yaşamak nedir ?
    Cevapla