Seversin dizisi oyuncuları kimdir? Uyarlama mı? Seversin dizisi konusu...

Kanal D erkanında seyirci ile buluşacak olan Seversin dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çekti. Seversin dizisi oyuncuları ve diziye ilişkin birçok detay araştırılmaya başlandı. İşte merak edenler için Seversin dizisi ile ilgili tüm detaylar...

Seversin dizisi oyuncuları kimdir? Uyarlama mı?  Seversin dizisi konusu...
Seversin dizisi oyuncuları kimdir? Uyarlama mı? Seversin dizisi konusu...
GİRİŞ 13.05.2022 14:10 GÜNCELLEME 13.05.2022 14:10

Kanal D yepyeni bir romantik komedi dizisini seyirci ile buluşturacak. Ekrana gelmeye hazırlanan yeni dizi Seversin, konusu ve oyuncu kadrosu ile ilk tanıtımdan itibaren beğeni topladı. Dizinin başlayacağı tarih ve diğer detaylar ise merak konusu oldu. 

Yapımcılığını Ayşe Durmaz'ın yaptığı Seversin dizisi D Productions imzası altında. Senaristlerinin Barış Erdoğan ve İlker Arslan olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli oturmaktadır. 

Dizi, romantik komedi türünde piyasaya giriş yaptı. Dizinin başrolünde ise en son Masum dizisinde başrol oynayan İlayda Alişan ve Aşk Mantık ve İntikam dizisinde rol alan Burak Yörük yer almaktadır. 

Balkan Ninnisi dizisi oyuncuları kimdir? Balkan Ninnisi ne zaman? Konusu...Balkan Ninnisi dizisi oyuncuları kimdir? Balkan Ninnisi ne zaman? Konusu...

SEVERSİN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Seversin dizisinin çekimleri İstanbul'da yapılmaktadır. 

SEVERSİN DİZİSİ KONUSU

Seversin dizisinin konusu, iyi oyuncunun dizi setinde yaşadığı nefretle doğan ilişkilerini anlatılmaktadır. Hem komik hem de romantik sahnelerin bulunduğu dizide Tolga ile Asya'nın hikayesi anlatılmaktadır. 

SEVERSİN DİZİSİ UYARLAMA MI?

Seversin dizisinin uyarlama olmadığı, özgün olduğu bilinmektedir. 

SEVERSİN DİZİSİ NE ZAMAN?

Seversin dizinin başlayacağı tarih ilişkin net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak dizinin Haziran 2022'de başlayacağı öngörülmektedir. 

SEVERSİN DİZİSİ OYUNCULARI

İşte yeni dizisi Seversin'in oyuncu kadrosu...

İLAYDA ALİŞAN

İlayda Alişan

en son Masumiyet ve Kırmızı Oda dizilerinde boy gösteren İlayda Alişan Seversin dizisinde rol almaktadır. Dizide, Asya karakterini oynamaktadır. 

BURAK YÖRÜK

Burak Yörük

Baraj dizisi ile adından söz ettiren Burak Yörük, Seversin dizisinin kadrosunda yer almaktadır. Dizide Tolga karakterini canlandırmaktadır. 

NERGİS KUMBASAR

Nergis Kumbasar

Yılların oyuncusu Nergis Kumbasar da Seversin dizisinde yer almaktadır. 

YİĞİT DİKMEN

Survivor yarışmasındaki tavırları ile gönülleri fetheden Yiğit Dikmen şimdi de Seversin dizisinde boy göstermektedir. Dizide Selçuk karakterine hayat vermektedir. 

HALİL İBRAHİM KURUM 

Halil İbrahim Kurum

Halil İbrahim Kurum da Seversin dizisinin kadrosunda yer almaktadır. 

HAZAL BENLİ

Hazal Benli

Kırgın Çiçekler gibi sevilen yapımda boy gösteren Hazal Benli şimdi de Seversin dizisinde yer almaktadır. Dizide Sevim karakterini canlandırmaktadır. 

OZAN DAĞGEZ

Ozan Dağgez

Ozan Değgez de Ferdi karakteriyle oyunculuk performansı sergilemektedir. 

ZEYNEP KANKONDE

Zeynep Kankonde

Kuzey Güney dizisinde yer alan ve canlandırdığı karakterler izleyicinin beğenisi kazana Zeynep Kankonde de dizinin kadrosundadır. 

CEREN TAŞÇI

Ceren Taşçı

Oyuncu Ceren Taşçı da Seversin dizisinde yer almaktadır. 

ERGÜL MİRAY ŞAHİN

Ergül Miray Şahin

Ergül Miray Şahin de yine Seversin dizisine dahil olan isimler arasında. 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL