Güler Mocan kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir? Cüneyt Arkın'ın ilk eşi Güler Mocan'ın mesleği...

Cüneyt Arkın'ın ilk eşi Güler Mocan, Cüneyt Arkın'ın vefatının ardından gündem oldu. Çok sayıda internet kullanıcısı Güler Mocan'ın yaşını ve memleketini merak etti. Ayrıca Güler Mocan'ın ne iş yaptığı da araştırıldı. İşte, merak edenler için Güler Mocan biyografisi...

Güler Mocan kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir? Cüneyt Arkın'ın ilk eşi Güler Mocan'ın mesleği...
Güler Mocan kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir? Cüneyt Arkın'ın ilk eşi Güler Mocan'ın mesleği...
GİRİŞ 29.07.2022 12:01 GÜNCELLEME 29.07.2022 12:01
Bu Habere 12 Yorum Yapılmış

Güler Mocan Denizli'de dünyaya geldi. Aslen Denizlili'dir. Çocukluk dönemini İstanbul'da geçirdi. Şimdilerde 80 yaşındadır.

İlk ve orta öğreniminin ardından Erenköy Kız Lisesi'nden mezun oldu. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi'ni başarı ile tamamladı. Üniversite mezuniyetinden sonra uzmanlığını yine aynı üniversitede, Psikiyatri üzerinden aldı. 

Akademik olarak yoluna devam eden Mocan, yüksek lisansın ardından doktora yaptı. İlerleyen yıllarda ise, Yardımcı Doçentlik, Doçentlik, 1995'te ise Profesör unvanını elde etti. 

Güler Mocan

1965 ile 1967 arasında Kırklareli Hükümet Tabibi olarak görev yaptı. Daha sonra İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Psikiyatri Kliniği'nde asistanlık yapmaya başladı. 1972 ile 1975 arasında Ankara Üniversitesi'nde çalıştı. Ayrıca bir dönem Erzurum'da kariyerini devam ettirdi. 

Erenköy Hastanesi ve Göztepe Hasetnesi'nde de hekimlik yapan Güler Morcan, günümüzde, bir tıp merkezinde Ruh ve Sinir Hastalıkları uzmanı olarak hekimlik görevine devam etmektedir. 

Ayrıca,  Türkiye Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzmanları Derneği ve Türk Tabipler Birliği'nde aktif olarak çalışmaktadır. 

Güler Mocan ve Cüneyt Arkın

Cüneyt Arkın kimdir ve nerelidir? Gerçek adı ve asıl mesleği ne? Cüneyt Arkın'ın ölüm nedeni...Cüneyt Arkın kimdir ve nerelidir? Gerçek adı ve asıl mesleği ne? Cüneyt Arkın'ın ölüm nedeni...

CÜNEYT ARKIN İLE EVLENDİ

Güler Morcan, 1964'te, üniversiteden tanıştığı Cüneyt Arkın ile dünya evine girdi. Cüneyt Arkın o yıllarda henüz oyuncu değildi. Evliğinin 2'inci yılında bir kız çocuğu dünyaya geldi. Daha sonrasında bu evlilik boşanma ile neticelendi. 

Betül Cüreklibatır kimdir ve kaç yaşındadır? Ne iş yapıyor? Cüneyt Arkın eşi Betül Cüreklibatır biyografisi...Cüneyt Arkın'ın ikinci eşi Betül Cüreklibatır kimdir ve kaç yaşındadır? Ne iş yapıyor?

YORUMLAR 12
 • Bay e 1 hafta önce Şikayet Et
  Bayan cüneyt uyarmış bırak bu incir çekirdegini doldurmayan filimlerini akafemisyen ol demiş olmamış
  Cevapla
 • Mithat TAHTALI 1 ay önce Şikayet Et
  Güler hanım Prof Raşit Mocan Merhumun kızıdır.Raşit Mocan 1967 de şimdiki İstanbul Erkek Lisesi yani Alman Lisesi Cağaloğlu’nda o tarihteki adı Cağaloğlu Mühendislik ve Mimarlık Yüksek Okulunda inşaat mühendisliği bölümünde bizim Matamatik hocamız idi.Ben gece bölümünde okuyordum.Bir akşam Raşit hocamız okula bizim derse gelmedi.Ertesi günü gazetelerde okuduk ki meğer Raşit hocamız Cüneyt Arkının kayınpederi imiş.Cüneyt Arkın merhum da gece sarhoş olup eşini fena halde dövmüş ve O da gece Babasını Aramış hocamız da bu sebeple derse gelememişti.
  Cevapla
 • Baslan 1 hafta önce Şikayet Et
  Kesinlikle doğrudur.
  Cevapla
 • Ferhat 1 ay önce Şikayet Et
  Her kesin özeli .ikiside sonuçta aklı başında belli bir konuma gelmiş bir nsanlar vardır bı bildikleri o zaman o gerekli ise demekki o yapılmış hayat insanı vezir de yapıyo rezilde yapıyo her kes gün gelip hesabını veriyor
  Cevapla
 • Ayşe 1 ay önce Şikayet Et
  Bir pisikolog olarak bir çocuğu babadan ayırmak ne kadar doprudur soruyorum.kızına gelince insan belli bi yaşa gelince merak etmezmi olup bitenkeri bide ondan dinlemek istemezmi .cuneyt arkın gibi bş bsbanvar ya herkese nasip olmaz.
  Cevapla
 • AVNİ CAN YILMAZ 1 ay önce Şikayet Et
  Annesinin kızını Cüneyt Arkın a göstermemesi doğru olabilir, ancak, CüNEYT ARKIN gibi maddi manevi gücü olan birinin kızını görememesi bana palavra geliyor, bu ülkenin 60 lı yıllarda da mahkemeleri vardı....
  Cevapla
 • misafir 1 hafta önce Şikayet Et
  adam 1968 de mektup yazmış kızına.. karısı zaten aciz olmasaydı evine kız kardeşini karıştırtmazdı. bence çocuğu sakladılar.. kadın yapancı
  Cevapla
 • Hhakime 1 ay önce Şikayet Et
  Polisle göre bilindi demekki cünent görmek istemedi isine gelmedi
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle