Bir Küçük Gün Işığı oyuncuları kimdir? Bir Küçük Gün Işığı ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosu

ATV ekranında seyirci ile buluşacak olan Bir Küçük Gün Işığı oyuncuları oldukça dikkat çekti. Bir Küçük Gün Işığı dizinin ne zaman başlayacağı araştırma konusu oldu. Konusu ve oyuncu kadrosu ile merak uyandıran Bir Küçük Gün Işığı nerede çekildiği de merak edildi. İşte, merak edenler için Bir Küçük Gün Işığı dizisi ile ilgili tüm detaylar...

Bir Küçük Gün Işığı oyuncuları kimdir? Bir Küçük Gün Işığı ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosu
Bir Küçük Gün Işığı oyuncuları kimdir? Bir Küçük Gün Işığı ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosu
GİRİŞ 26.07.2022 09:19 GÜNCELLEME 26.07.2022 09:19

ATV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Bir Küçük Gün Işığı dizisi, şimdiden heyecan doğurdu. Bir Küçük Gün Işığı oyuncu kadrosu bit hayli dikkat çekici. İşte merak edenler için Bir Küçük Gün Işığı dizisine ilişkin tüm detaylar...

Yapımcılığını Nazlı Heptürk ve NG Medya'nın üstlendiği dizi dram türünde piyasaya giriş yapıyor. Senaryosunu Özgür Evren Heptürk'ün yazdığı  Bir Küçük Gün Işığı'nın yönetmen koltuğunda ise, Sakarya Fırat ve Sefirin Kızı gibi dizlerinde yönetmenliğini yapan Emre Kabakuşak oturmaktadır. 

Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam ne zaman?Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam ne zaman?

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI NE ZAMAN?

Bir Küçük Gün Işığı dizisinin başlama tarihi henüz netlik kazanmadı. Ancak Eylül 2022'de başlayacağı öngörülmektedir. 

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Bir Küçük Gün Işığı dizisi İtalya'da ve İstanbul'da çekilmektedir. 

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI OYUNCU KADROSU

İşte, yeni dizi, Bir Küçük Gün Işığı oyuncuları...

Hakime Hanım oyuncuları kimdir? Hakim Hanım dizisi ne zaman?Hakime Hanım oyuncuları kimdir? Hakim Hanım dizisi ne zaman?

BERK OKTAY

Berk Oktay

2007'den beri oyunculuğa devam eden Berk Oktay, Bir Küçük Gün Işığı dizisinde başrol oynamaktadır. En son Yasak Elma'da rol alan Oktay, bu dizide Fırat Soykök karakterini oynamaktadır. 

SERAY KAYA

Seray Kaya

2012'de Huzur Sokağı dizisi ile piyasaya giriş yapan Seray Kaya, bu dizinin bir diğer başrol oyuncudur. Ünlü oyuncu Seray Kaya en son Kuruluş Osman ve Mahkum dizisinde yer aldı. Dizide Elif rolündedir. 

TUĞÇE AÇIKGÖZ

Tuğçe Açıkgöz

2002'de Bizim Evin Halleri ile oyunculuğa merhaba diyen Tuğçe Açıkgöz, bu dizide Dila karakteri ile seyirci karşısına geçmektedir. Açıkgöz, en son Oğlum dizisindeki rolü ile adından söz ettirmişti. 

ESRA DERMANCIOĞLU

Esra Dermancıoğlu

53 yaşındaki Esra Dermancıoğlu bu dizide Ümran karakterine hayat vermektedir. Dermancıoğlu, en son Bir Zamanlar Çukurova ve Kaderimin Oyuncu dizilerinde oyunculuk performansı sergiledi. 

BERAN KOTAN

Beran Kotan

Bir Küçük Gün Işığı oyuncularından bir diğeri ise Beran Kotan'dır. Dizide Alper karakterini oynayan Kotan, Menajerimi ara dizisindeki rolü ile akıllara kazınmıştı. 

GİZEM ÜNSAL

Gizem Ünsal

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile kamera karşısına geçen Gizem Ünsal, bu dizide Fulya karakteri ile oyunculuk performansı sergilemektedir. 

YİĞİT YAPICI

Yiğit Yapıcı

Siyah Beyaz Aşk, Hayaller ve Hayatlar dizilerinde rol alan Yiğit Yapıcı da dizinin kadrosundadır. Dizide Hakan karakterini oynamaktadır. 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL