Esra Toptaş kimdir ve kaç yaşındadır? Esra Toptaş eşi...

Esra Toptaş Habertürk ekranında seyirciyle buluşan sunucular arasında. İzleyiciler genç sunucusu hakkında bilgileri merak etti. Peki Esra Toptaş kimdir? Esra Toptaş'ın kiminle evli olduğu da merak edildi. İşte, araştıranlar için Esra Toptaş biyografisi...

Esra Toptaş kimdir ve kaç yaşındadır? Esra Toptaş eşi...
Esra Toptaş kimdir ve kaç yaşındadır? Esra Toptaş eşi...
GİRİŞ 23.08.2022 10:06 GÜNCELLEME 23.08.2022 10:06
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Esra Toptaş, 27 Şubat 1978'de dünyaya geldi. Tam adı Esra Toptaş Boğazlıyan'dır. Şimdilerde 44 yaşındadır. 

İlk, orta ve lise öğreniminin ardından Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Üniversite mezuniyetinin ardından medya sektöründe çalışmaya başladı. Birçok farklı kurumda çalışma hayatına devam etti. 

Didem Arslan Yılmaz kimdir ve kaç yaşındadır? Didem Arslan Yılmaz nereli? Kiminle evli?Didem Arslan Yılmaz kimdir ve kaç yaşındadır? Didem Arslan Yılmaz nereli? Kiminle evli?

Esra Boğazlıyan Toptaş

Bir dönem, Habertürk Gazetesi Bölgesel Ekler Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. 2019'da, Habertürk'te '2019 Yerel Seçimler' programının sunuculuğunu yürüttü. 

Şimdilerde, hafta içi her sabah, 06.00-09.00 arasında 'Gün başlıyor programını sunmaktadır. Esra Toptaş'a Kadir Kaymakçı eşlik etmektedir. Ayrıca Habertürk yazarlığı yapmayı sürdürmektedir. 

Ece Üner kimdir ve asıl ismi nedir? Ece Üner'in ünlü eşi kimdir? Babası... Ece Üner kimdir ve asıl ismi nedir? Ece Üner'in ünlü eşi kimdir? Babası...

Esra Toptaş biyografisi

Ayrıca, Bir dönem Başakşehir Belediyesi tarafından gençlere yönelik düzenlenen Gazetecilik ve Yeni Medya Okulu’nda yer aldı. Bu kapsamda öğrencilere 'Yeni Medya' dersleri verdi. 

Serap Paköz kimdir ve kaç yaşındadır? Nereli? Serap Paköz evli mi? Biyografisi...Serap Paköz kimdir ve kaç yaşındadır? Nereli? Serap Paköz evli mi? Biyografisi...

ESRA TOPTAŞ EŞİ

Esra Toptaş, 2 Temmuz 2002'de Erkan Boğazlayan ile dünya evine girdi.. 22 yıldan beri devam eden bu evlilikten bir erkek çocuğu oldu. 

YORUMLAR 1
  • Taayfun Aygün. 3 hafta önce Şikayet Et
    Çok bilgili ve Usta bir sunucu.Haber Türk kıymetini bilsin.
    Cevapla