Toprak ile Fidan oyuncuları kimdir? Toprak ile Fidan ne zaman? Oyuncu kadrosu...

Star TV'nin günlük dizisi Toprak ile Fidan oyuncuları merak edildi. İşte Toprak ile Fidan dizisiyle ilgili detaylar...

Toprak ile Fidan oyuncuları kimdir? Toprak ile Fidan ne zaman? Oyuncu kadrosu...
Toprak ile Fidan oyuncuları kimdir? Toprak ile Fidan ne zaman? Oyuncu kadrosu...
GİRİŞ 17.10.2022 17:27 GÜNCELLEME 17.10.2022 17:27

Star TV'nin yeni dizisi Toprak ile Fidan gündüz kuşağında izleyici ile buluşacak. Bir gündüz dizisi olarak piyasaya giriş yapan Toprak ile Fidan oyuncuları bir hayli merak edildi. İşte konuya ilişkin tüm detaylar...

Yapımcılığını OGM Pictures ve Stellar Yapım'ın ortak üstlendiği Toprak ile Fidan'ın senaryosunu Ahmet Köşeoğlu, Gökçen Eroğlu, İnan Güngören, Can Özdemir, Banu Özyürek ve Nur Kıymaç yazmaktadır. Dizinin yönetmenliğini ise Eray Koçak ve Burcu Bayram Dursun yapmaktadır. 

TOPRAK İLE FİDAN NE ZAMAN?

Toprak ile fidan dizisi Ekim 2022'de başlayacak. 

Aşk ve Umut oyuncuları kimdir? Aşk ve Umut hangi gün, saat kaçta? Tüm oyuncu kadrosu (resimli)Aşk ve Umut oyuncuları kimdir? Aşk ve Umut hangi gün, saat kaçta? Tüm oyuncu kadrosu (resimli)

TOPRAK İLE FİDAN OYUNCU KADROSU

İşte Toprak ile Fidan oyuncu kadrosu...

HAZAL ADIYAMAN

Hazal Adıyaman

Dizinin başrolünde Hazal Adıyaman bulunmaktadır. En son Yalnız Kurt dizisinde boy gösteren oyuncu şimdi ise Toprak ile Fidan dizisinde boy göstermektedir. Dizide Fidan karakterine hayat vermektedir. 

OSMAN AYDIN

Osman Aydın

Bu dizinin bir diğer başrol oyuncusu ise Osman Aydın ise daha önce Emanet dizisinde rol almıştı. Bu dizide ise Toprak karakterine hayat vermektedir. 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL