Snowden Rusça öğreniyor

Rusya’da saklanan ABD Ulusal Güvenlik Dairesi (NSA) eski çalışanı Edward Snowden’ın Avukatı Anatoliy Kuçerena, müvekkilinin Rusça öğrenmeye başladığını söyledi.

Snowden Rusça öğreniyor
Snowden Rusça öğreniyor
GİRİŞ 24.04.2017 16:39 GÜNCELLEME 24.04.2017 16:39
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

ABD hükümeti, Ulusal Güvenlik Dairesi eski çalışanı Edward Snowden ile henüz iletişim kurmadı. Rusya’da saklanan ABD Ulusal Güvenlik Dairesi (NSA) eski çalışanı Edward Snowden’ın Avukatı Anatoliy Kuçerena, Donald Trump hükümeti temsilcilerinin henüz Snowden ile bağlantıya geçmediğini belirtti. Anatoliy Kuçerena, “ABD hükümetinden hiç kimse Edward ile iletişim kurmadı. Sanırım Snowden duruşunu dile getirmişti ve bu konuda bir şey değişmemiştir. Defalarca aktardığı fikirleri hala geçerli” dedi. Snowden’ın Rusya’da yaşayıp burada çalıştığını ifade eden avukat, “Rusça öğrenmeye başladı ve biraz konuşabiliyor” dedi.

ABD’li bilgisayar uzmanı, Eski Merkezi İstihbarat Teşkilatı (CIA) ve eski Ulusal Güvenlik Dairesi (NSA) çalışanı Edward Snowden, NSA belgelerini medyaya sızdırmış, adli yargılamadan kaçmak için ülkeyi terk edip Rusya’ya sığınmıştı.

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • anonym 3 yıl önce Şikayet Et
    ben bu adama destek veririm helal olsun türkiyeye gel personel ve sunucu desteği vermeye hazırım
    Cevapla
  • Mehmet 3 yıl önce Şikayet Et
    empati yap bi ozaman destekliyormusun
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Başkan Erdoğan başkanlığındaki MGK toplantısı sona erdi
Merkez Bankası ters köşe yaptı! Uzmanlar açıkladı: İşte faiz artırımının 2 nedeni