Her şey ortaya çıktı! Ivanka'nın başı belada

ABD Başkanı Donald Trump'ın seçim kampanyası sırasında, kızı Ivanka Trump’ın ailenin kişisel avukatı ve adı bir süredir skandallarla anılan Michael Cohen’i Rus olimpik halterci ile çalışmaya zorladığı iddia edildi.

Her şey ortaya çıktı! Ivanka'nın başı belada
Her şey ortaya çıktı! Ivanka'nın başı belada
GİRİŞ 09.06.2018 17:46 GÜNCELLEME 09.06.2018 17:46
Bu Habere 10 Yorum Yapılmış

The Mercury News'ün haberine göre Halterci Dimitry Kloko, Michael Cohen'e Donald Trump ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin arasında bir toplantı ayarlayabileceğini söyledi.

IVANKA'NIN ADI İLK KEZ ANILIYOR

Ivanka Trump tarafından yapılan bu hamlenin ise Trump'ın en gözde çocuğunun ve Beyaz Saray danışmanının ilk defa kamusal anlamda 2016 seçim kampanyasında Ruslarla işbirliği soruşturmasına adının bağlanması anlamına geldiği belirtildi.

"MOSKOVA'DA TRUMP TOWER YAPILMASI GÜNDEME GELDİ"

BuzzFeed News'in gündeme getirdiği iddiaya göre toplantının Moskova'da bir Trump Tower yapılması yönünde anlaşmaya varılmak üzere gerçekleştirilmesinin planlandığı öne sürüldü.

TRUMP AİLESİNE MİLYONLAR KAZANDIRMAK İÇİN

 

 

Habere göre Kongre Soruşturmacısı ve Özel Savcı Robert Mueller'in ekibi halen Ivanka Trump, Michael Cohen ve Olimpik gümüş madalya sahibi Dmitry Klokov arasındaki bağlantıları gözden geçiriyor.

Haberde, "Bağlantılar babasının başkan olmak için seçim çalışması sürerken Ivanka Trump'ın Michael Cohen'i Amerika'nın düşmanlarından biriyle bağlantı kurabilecek bir Rus şahısla irtibatlandırdığını ele veriyor. Bu görüşme çabası ise Trump ailesine milyonlar kazandırmak için yapılacak bir iş anlaşması için" denildi.

IVANKA TRUMP, PUTİN'İN KOLTUĞUNA OTURMUŞTU

Trump ve çevresinin uzun süredir Rusya'nın başkentinde lüks bir otel ve kat mülkiyeti projesi inşası için arayışta olduğu haberlere konu oluyordu. Bilindiği üzere halen FBI soruşturmasından geçen Michael Cohen bu çabaların kilit ismiydi. Ivanka ve kardeşi Donald Trump Jr. ise 2006 yılında Moskova'ya uçarak, babasının şirketinin başkan yardımcıları statüsüyle yer arayışına girmişlerdi. Ayrıca Ivanka Trump'ın Kremlin'i gezerken Putin'in ofisinde Putin'in koltuğuna oturmuştu.

KAYNAK: TIMETURK
ETİKETLER
abd
YAZDIR
YORUMLAR 10
 • angaralı 2 yıl önce Şikayet Et
  kız efsane
  Cevapla
 • ugur btn 2 yıl önce Şikayet Et
  Yok olmaları dileğiyle
  Cevapla
 • Kudüs.. 2 yıl önce Şikayet Et
  Yüce RABBİM bunları nasıl biliyorsa öyle yapsın abd şeytanı küdüs elçiliğini açarken binlerce insan yaralandı katl edildi bu Kadın ve Kocası yahudi gülüyorlardı...
  Cevapla
 • Uluğ Tarkan 2 yıl önce Şikayet Et
  Michael COHEN... Tıramplar sülale boyu yahudi siyonist olmuş
  Cevapla
 • RuHi 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu kız, çirkin Trump ın kızımı be
  Cevapla
 • yiğido 2 yıl önce Şikayet Et
  virgül var ama orda ertuğrul bey ruhi beyin yazdığına söylüyorsanız.
  Cevapla
 • ¿ ~ 2 yıl önce Şikayet Et
  Yok abi kız güzel.Bunun gönlünü çalabilecek bir Türk olsa Amerkanın çok sırrına ulaşırdık.
  Cevapla
 • Ertuğrul 2 yıl önce Şikayet Et
  buna çirkin diyeni Allah çarpar.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İsrail'den Türkiye karşıtı yeni hamle! Manidar zamanlama
Hazmedemediler! Sokak çağrısı geldi, PKK ele başı tehdit etti